Новини

Конкурс заявок на проведення "Днів кар'єри ЄС"

  вівторок, 11 січня 2022 0

Запрошуємо Інформаційні центри ЄС, вищі навчальні заклади та громадські організації до участі у конкурсі на проведення щорічних «Днів кар’єри ЄС» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Заявки приймаються до 10 лютого 2022 року.

Оголошуємо конкурс заявок на проведення «Днів кар'єри ЄС»-2022 

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує Інформаційні центри ЄС, вищі навчальні заклади та громадські організації до участі у конкурсі на проведення щорічних «Днів кар’єри ЄС». Заявки приймаються до 10 лютого 2022 року.

Метою проведення заходів є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам, молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України.

Завданнями «Днів кар'єри ЄС» є:

 • Обговорення тенденцій на ринку праці; знань і навичок, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; знань і навичок, необхідних молодим підприємцям.
 • Поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС для формування світогляду учасників Днів кар'єри ЄС та широкої цільової аудиторії.
 • Розвиток навичок комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту та інших soft skills.
 • Представлення кращих практик взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знаннях і навичках.
 • Презентація можливостей навчання і стажування, підтримки бізнесу, досліджень, стартапів, які надаються Європейським Союзом в Україні.
 • Посилення співпраці між представниками Мереж ЄС.

 

Вимоги до претендентів:

 • Бути офіційно зареєстрованою організацією
 • Мати не менше ніж 3-річний досвід в сфері проведення публічних заходів: Ярмарок Кар’єри, тренінгів, панельних дискусій тощо
 • Мати не менше ніж 3-річний досвід роботи з молоддю
 • Мати досвід співпраці з донорськими організаціями
 • Тренери повинні мати вищу освіту в сфері суспільних наук та досвід тренерської діяльності

 

Етапи конкурсу:

 • Заповніть заявку 
  Скачать //Zayavka_na_provedennya_Dnya_karieri_YeS.docx
 • Надішліть заявку на пошту ludakudina@gmail.com з темою листа «Заявка на «Дні кар'єри ЄС» 2022».
 • Дедлайн подачі заявок: 10 лютого 2022 року.
 • Результати будуть оголошені 1 березня2022 року.

 

Детальніше умови конкурсу дивіться тут:

Скачать //EU_Career_Day_2022.pdf

 

Контактна особа:

Людмила Кудіна, координатор проєкту ЄС "Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні"

097 280 8488, ludakudina@gmail.com

 

Довідка: «День Кар’єри ЄС» - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру. Заходи відбуваються в Україні впродовж 6 років.

Інші новини
  29.12.2021 0
Представництво ЄС в Україні оголошує новий Конкурс проєктів євроклубів! Кінцева дата подачі заявок 12 лютого 2022 року. 30 євроклубів-переможців отримають консультаційну, фінансову та організаційну підтримку для втілення свого проєкту, запрошення на навчальний вебінар та Форум мереж ЄС восени 2022 року.
  21.12.2021 0
Раді оголосити переможців «зеленої вікторини», що проводилась у межах комунікаційної кампанії #ВідкриваємоЗеленийПотенціалРазом. Учасники, які посіли перші 50 місць в кожній з категорій, отримають еко-пляшки, еко-чашки для подорожей та зручні еко-торби!
  02.11.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудуться в м. Дніпро 11-12 листопада. Співорганізаторами події є Інформаційний Центр ЄС у місті Дніпро, що базується на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.