Новини

Новий конкурс проєктів євроклубів - 2022

  середа, 29 грудня 2021 0

Представництво ЄС в Україні оголошує новий Конкурс проєктів євроклубів! Кінцева дата подачі заявок 12 лютого 2022 року. 30 євроклубів-переможців отримають консультаційну, фінансову та організаційну підтримку для втілення свого проєкту, запрошення на навчальний вебінар та Форум мереж ЄС восени 2022 року.

Запрошуємо до участі у новому Конкурсі проєктів для євроклубів від Представництва ЄС в Україні!

Умови участі:

✅Потрібно бути зареєстрованим координатором євроклубу на сайті https://euroquiz.org.ua/network-eu/register

✅Залучити до проєкту не менше 3 євроклубів з різних міст або регіонів України та представників інших мереж ЄС.

✅Заповнити он-лайн заявку з описом проєкту до 12 лютого 2022 року.

Один євроклуб може подати необмежену кількість проєктів, проте відібрано буде не більше одного проєкту від одного клубу.

Конкурс вітає мережування, тому перевага надаватиметься ідеям проєктів, до виконання яких залучено не менше 3-х євроклубів, а також співпраця з іншими мережами ЄС, наприклад Інформаційними центрами ЄС, Young European Ambassadors, випускниками Програми Еразмус, EU Study Days, Коледжу Європи тощо.

Тематичні пріоритети Конкурсу:

а) Вивчення та практика за такими темами:

  • Європейська ідея, європейські цінності та принципи: історія розвитку та практичні підходи до впровадження (активна роль у громаді, права людини, участь молоді у врядуванні тощо).
  • Європейський зелений курс, захист довкілля, циркулярна економіка, енергозбереження.
  • Цифровізація: розвиток цифрових навичок, безпека та захист прав людини у цифровому середовищі.
  • Медіаграмотність.

б) Розвиток мережі євроклубів, проведення навчальних та тренінгових заходів для новостворених євроклубів. Проєктні пропозиції за цим напрямом можуть подавати євроклуби, які мають успішний досвід співробітництва з Представництвом ЄС в Україні (реалізація проєктів, участь у заходах) протягом як мінімум 5-ти років. 

в) Відзначення тематичних дат і тижнів 

Проєктну заявку потрібно подати онлайн, через сайт Євроквіз:

https://euroquiz.org.ua/euroclubs/proj-contest

Етапи конкурсу:

  • 12 лютого 2022 року - дедлайн подачі проєктів.
  • До 1 березня 2022 року – відбір 30 найкращих проєктів.
  • До 1 листопада 2022 року – реалізація проєктів-переможців.

30 євроклубів, які запропонують найкращі ідеї проєктів отримають консультаційну, фінансову та організаційну підтримку для втілення свого проєкту. Переможці будуть також запрошені на навчальний вебінар та Форум мереж ЄС, що відбудеться восени 2022 року.

Детальніше про умови конкурсу за посиланням: https://euroquiz.org.ua/euroclubs/proj-contest

Чекаємо на Ваші нові цікаві проєкти!

Євроклуб - це неформальне об'єднання молоді на чолі з координатором, спрямоване на поширення європейських цінностей, що реалізує себе в позакласній діяльності. В Україні діє Мережа євроклубів Представництва ЄС, що налічує понад 350 осередків. 

Інші новини
  21.12.2021 0
Раді оголосити переможців «зеленої вікторини», що проводилась у межах комунікаційної кампанії #ВідкриваємоЗеленийПотенціалРазом. Учасники, які посіли перші 50 місць в кожній з категорій, отримають еко-пляшки, еко-чашки для подорожей та зручні еко-торби!
  02.11.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудуться в м. Дніпро 11-12 листопада. Співорганізаторами події є Інформаційний Центр ЄС у місті Дніпро, що базується на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
  02.11.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Львів, 10-12 листопада 2021 року. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС та Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку ЛНУ ім. І. Франка.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.