Новини

Круглий стіл «Україна – Європа: спільні дії – спільне майбутнє» у Кропивницькому

  вівторок, 17 травня 2022 0

Під час круглого столу будуть обговорені питання європейських цінностей, підтримки ЄС в галузі оборони та життєзабезпечення, освіти, психологічної підтримки цивільним та військовим, інклюзії в часи війни - допомоги людям з інвалідністю, інтеграції переселенців.

Представництво ЄС в Україні в рамках святкування Дня Європи 2022 запрошує взяти участь в круглому столі «Україна – Європа: спільні дії – спільне майбутнє».

Співорганізаторами події: є Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості, рада євроклубів Кіровоградської області, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області»

Дата проведення: 26 травня 2022 року, 10.00-11.30

Лінк прямої трансляції https://youtu.be/m3pSOsq8xl0

Спікери:

Представництво ЄС в Україні

Віталій ОСТАННІЙ, начальник управління комунікацій з громадськістю та інформаційної політики Кіровоградської ОДА

Андрій ЩЕТИНА, заступник начальниці Кіровоградського обласного управління молоді та спорту

Євген СОБОЛЬ, доктор юридичних наук, ректор ЦДПУ ім.В.Винниченка

Наталя ЧЕРЕДНІЧЕНКО, доктор пед.наук, директор КЗ Науковий Ліцей

Валентина ЯРЕМЧУК, Кропивницька міська рада 8-го скликання

Олена АРУТЮНЯН, Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості, рада євроклубів Кіровоградської області, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області»

Ігор ЧЕРНОВОЛ, Євроклуб «Скіф», м. Нікополь

Леся ЩЕРБАТЮК, Євроклуб «You and Me», м. Черкаси

Тігран ХАЧАТРЯН, ТОВ «ААРАКА»

Світлана РУДАКОВСЬКА, Київський міжнародний університет, проректор з питань доуніверситетської підготовки, кандидат філософських наук, професор

Аліна СТЕПАНЕНКО, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри німецької мови та методики її викладання, ЦДПУ

Інші новини
  17.05.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Харків «24» травня 2022 року.
  17.05.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Одесі «25» травня 2022 року.
  17.05.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Кропивницькому «20» травня2022 року.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.