Новини

Майстер-клас "Європейське майбутнє: корисні навички для молоді!"

  вівторок, 17 травня 2022 0

Представництво ЄС в Україні в рамках святкування Дня Європи 2022 запрошує взяти участь в інформаційному заході: «Європейське майбутнє: корисні навички для молоді».

Школярі старших класів, студенти закладів вищої та передвищої освіти зможуть долучитись майстер-класів і прокачати свої навички складання ефективного резюме і написання мотиваційного листа, підготуватись до співбесіди, щоб отримати роботу своєї мрії або вступити на навчальну програму та зробити соціальні мережі не тільки розвагою, але й потужним інструментом розбудови власного бренду. Також на учасників заходу чекають тематичні книжкові стенди.

Співорганізаторами події є: Team Europe Кропивницький у партнерстві з ЕТІ ім. Ельворті

Дата проведення: 26 травня 2022 року, 13.00

Формат проведення: офлайн, за адресою м. Кропивницький, вул. Є Чикаленка, 3

Щоб гарантувати собі  місце на майстер-класі, заповніть, будь ласка, коротку форму : https://forms.gle/4zZMdXty26Nrihes8

 

Інші новини
  17.05.2022 0
Під час круглого столу будуть обговорені питання європейських цінностей, підтримки ЄС в галузі оборони та життєзабезпечення, освіти, психологічної підтримки цивільним та військовим, інклюзії в часи війни - допомоги людям з інвалідністю, інтеграції переселенців.
  17.05.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Харків «24» травня 2022 року.
  17.05.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Одесі «25» травня 2022 року.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.