Новини

Переможці Конкурсу «Найактивніший Євроклуб» Євроквізу 2021

  п'ятниця, 17 червня 2022 0

Вітаємо п'ятірку переможців Конкурсу «Найактивніший Євроклуб» Євроквізу 2021, учасники яких потрапили до двох сотень найкращих гравців вікторини про ЄС!

У 2021 переможцями Конкурсу стали такі Євроклуби!
????Перше місце: Євроклуб «History EU» ВСП Боярський фаховий коледж НУБіП України з Координаторкою Людмилою Радченко,
????Друге місце: Євроклуб «Меридіан» Харківськоі гімназіі №172 з Координаторкою Оленою Драчук,
????Третє місце: Євроклуб «New Generation» Cherkasy First City Gymnasia з Координаторкою Оленою Науменко,
????Четверте місце розділили два Євроклуби:
«Ми-європейці!» Чернігівської ЗОШ I-III ступенів №34 з Координаторкою Svetlana Razumnaya і «TWELVE STEPS TO EUROPE» НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ступенів №-2 Гімназія» з Координаторкою Олесею Осієвською.
Дякуємо Вам за активну участь у Євроквізі-2021, невдовзі Ви отримаєте Сертифікати переможців Конкурсу та призи від Представництва ЄС в Україні!
Інші новини
  31.05.2022 0
Онлайн-кампанія Представництва ЄС в Україні «Наближаємо перемогу разом» #UAPeremoha зібрала десятки історій від Євроклубів, Бібліотек, Волонтерських і гуманітарних штабів Мереж ЄС, які допомагають українським захисникам, переселенцям, сім’ям з дітьми, людям похилого віку і усім тим, хто постраждав від війни.
  25.05.2022 0
Цьогоріч День Європи в Україні – особливий. Тисячі українців долучились до відзначення цього Дня, незважаючи на воєнний час. Ми вирішили розповісти про справжній калейдоскоп заходів, який провели євроклубівці по всій Україні за підтримки Представництва ЄС в Україні.
  17.05.2022 0
Представництво ЄС в Україні в рамках святкування Дня Європи 2022 запрошує взяти участь в інформаційному заході: «Європейське майбутнє: корисні навички для молоді».
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.