Новини

День кар’єри ЄС в м. Чернівці

  п'ятниця, 21 жовтня 2022 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в заході «День кар’єри ЄС», який відбудеться в м. Чернівці 26 жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича та кафедра політології та державного управління ФІПМВ ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

26 жовтня 2022 року, 11:00 – 12:30

Відкриття «Дня кар'єри ЄС»

Вітальні слова від Представництва ЄС в Україні, представників органів місцевої влади та проректора з наукової роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, проф. Андрія Саміли

Панельна дискусія: «Запит на професіоналів в умовах війни в Україні та безпекових загроз євроінтеграційним процесам»:

  • впливи російсько-української війни на ринок праці;
  • значення визнанння України кандидатом в члени ЄС;
  • нові вимоги до професіоналів як стимул розвитку вищої освіти в Україні;
  • взаємодія освітніх закладів в умовах глобальної безпекової кризи.

Модераторка: Марічка Процюк - випускниця EU Study Day, стипендистка програми Лейна Кіркланда у Вроцловському університеті (Польща)

Спікери:

Анатолій Круглашов, професор, завідувач кафедри політології та державного управління ФІПМВ Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

Михайло Зушман, кандидат філологічних наук, директор Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Ю. Федьковича;

Любов Кожолянко, директор Чернівецького обласного центру зайнятості;

Сергій Луканюк, начальник відділу міжнародних зв’язків НУ ім. Ю. Федьковича;

Олена Рєпіна, фахівець міжнародної неурядової організації «АКТЕД» (ACTED).

Посилання на реєстрацію: https://shorturl.at/gmNV6

Лінк прямої трансляції: https://youtu.be/ZXexM3vgNMQ

 

26 жовтня 2022 року, 13:00-16:00

Soft skills trainings

13:00-13:40

Тренінг 1. «Startup: від ідеї до власного бізнесу».

Тренер: Андрій Гев’юк, кандидат політичних наук, громадський діяч.

Посилання на реєстрацію:
https://shorturl.at/jnCEL

14:00-14:40

Тренінг 2. «Інформаційна безпека у час війни».

Тренери: Наталя Ротар, професор кафедри політології та державного управління ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Ірина Цікул, доцент кафедри політології та державного управління ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Посилання на реєстрацію: https://shorturl.at/aGQSZ

15:00-15:40

Тренінг 3. «Презентація можливостей Програми ЄС Еразмус+».

Тренер: Христина Крилюк, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Посилання на реєстрацію: https://shorturl.at/bkrZ1

_____________________________________________________________________________________

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років.

День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Чернівці: Лариси Ворнік, координаторки Інформаційного центру ЄС, +380955655535, +38098710793, eui@chnu.edu.ua та Анатолія Круглашова, завідувача кафедри політології та державного управління ФІПМВ  ЧНУ ім. Ю. Федьковича +380501326740, a.kruglashov@chnu.edu.ua

 

Інші новини
  21.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в офлайн- та онлайн- заходах «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м.Ужгород 25-26 жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Інформаційний центр ЄС.
  12.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Львів, «18-20» жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС та відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом ЛНУ ім. І. Франка.
  12.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у Херсонському державному університеті (м. Івано-Франківськ) 19-20 жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Університет Мартіна Лютера, інститут англістики і американістики, Cormack Consultancy Group.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.