Новини

День кар'єри ЄС у Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля

  п'ятниця, 21 жовтня 2022 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у СНУ ім. В. Даля «27» жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС Луганської області, Центр розвитку карʼєри СНУ ім. В. Даля.

27.10.2022, 11:00-12:00: Відкриття «Дня кар’єри ЄС».

Панельна дискусія: «Відновлення України: економічна свобода, сучасні інститути та європейська інтеграція»

Модераторка: Яна Чанкотадзе, Фахівець відділу Міжнародних проектів та програм СНУ ім. В. Даля

Спікери:

  1. Ольга Поркуян, Ректор університету СНУ ім. В. Даля
  2. Олена Гемусова - Заступник директора - начальник управління зовнішніх зносин, промоції та інноваційного розвитку Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА
  3. Юрій Д’яченко, Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин
  4. Сергій Болотський - директор Луганського обласного центру зайнятості
  5. Євген Ільченко – директор Агенції регіонального розвитку

Посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGij5Lxk45L1ik9NER4hQL0K9YkGPCDESG4VczzGWEdLn0uw/viewform

Лінк прямої трансляції https://youtu.be/Pd-f23cFlmc

 

Тренінги softskills

  • 12:00-13:00, Тренінг № 1 «Як залучити молодь до прийняття рішень? Основи партисипації»

Тренери: Галина Посвалюк, фахівчиня проєктів міжнародної гуманітарної організації Help-Hilfe zur Selbsthilfe e.V. Яна Чанкотадзе, фахівчиня відділу міжнародних проєктів і програм СНУ ім. В. Даля.

Посилання на реєстрацію:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdooRjQ9GuiafuJWE-W4RaMTpAiLagAetxfN7xdelVFFp_lpQ/viewform

  • 13:00-14:00, Тренінг № 2 «Які Навички знадобляться вам для розвитку Кар’єри в 2022-2025 роках. Розвиток лідерства»

Тренерка: Олена Федорова, Деканеса факультету гуманітарних та соціальних наук

Посилання на реєстрацію:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWdBpYNsOpU4JVKqvmK7LcFmy_AW7UA6LmqN4Ec6UQ0oqB4w/viewform

  • 14:00-15:00, Тренінг № 3 «SoftSkills»

Тренер/ка: Наталія Ткаченко, Директорка центру розвитку «SoftSkills»

Посилання на реєстрацію:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCFSEjvbCV3FZoCv4fqP6cE6Vs6TchH8jWOkzzMVfVIokX_g/viewform

________________________________________________________________________________________

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

За подальшою інформацією прохання звертатися доорганізаторів.

Інші новини
  21.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в заході «День кар’єри ЄС», який відбудеться в м. Чернівці 26 жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича та кафедра політології та державного управління ФІПМВ ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
  21.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в офлайн- та онлайн- заходах «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м.Ужгород 25-26 жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Інформаційний центр ЄС.
  12.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Львів, «18-20» жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС та відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом ЛНУ ім. І. Франка.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.