Новини

День кар’єри ЄС в м. Суми

  п'ятниця, 21 жовтня 2022 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Суми онлайн «28» жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Сумський державний університет, Сумська обласна воєнна адміністрація, Сумська міська рада, ГО «Центр освіти впродовж життя».

Дата, час: 28 жовтня, 2022 року.

Панельна дискусія «Інтеркультурний розвиток міста в контексті викликів війни і можливостей Євроінтеграції»

Модератор: Петрушенко Ю.М., д. е. н., завідувач кафедри міжнародних економічних відносин СумДУ, керівник Інформаційного Центру ЄС в Сумській обл.

Спікери:

  1. Денис Черніков - менеджер проєкту “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні”
  2. Швіндіна Ганна Олександрівна, д. е. н., професор кафедри
  3. Майборода Тетяна Миколаївна, к. е. н., доцент, заступник директора по роботі з іноземними студентами БіЕМ СумДУ
  4. Трояновська Наталя Анатоліївна, Сумська міська рада 

Посилання на реєстрацію https://forms.gle/QHYp94WEJp5ha14Z7

Пряма трансляція: https://youtu.be/denzasqaCNI

 

29.10.2022 р.

Тренінги softskills

  • 10-00, Тренінг № 1 «Інтеркультурні комунікації: як зрозуміти один одного?»

Тренерка: Швіндіна Г.О., д.е.н., професор, СумДУ, ВД ГО «Центр освіти впродовж життя»

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/q815U5NrV5gYJQzT6 

  • 13-00, Тренінг № 2 «Інтеркультурні комунікації в медіа: нові виклики»

Тренерка: Нєшева Анастасія, аспірантка СумДУ, проєктний менеджер ГО «Центр освіти впродовж життя»

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/gHUGQFnEP85zbdDF8

 

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

За подальшою інформацією прохання звертатися доорганізаторів у м.Суми, Петрушенка Ю.М, мейл: y.petrushenko@biem.sumdu.edu.ua

Інші новини
  21.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у СНУ ім. В. Даля «27» жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС Луганської області, Центр розвитку карʼєри СНУ ім. В. Даля.
  21.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в заході «День кар’єри ЄС», який відбудеться в м. Чернівці 26 жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича та кафедра політології та державного управління ФІПМВ ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
  21.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в офлайн- та онлайн- заходах «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м.Ужгород 25-26 жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Інформаційний центр ЄС.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.