Запрошуємо зіграти у 2 тур Євроквізу-2023 #РАЗОМЗБЕРІГАЄМО #РАЗОМТВОРИМО

середа, 05 квітня 2023
Дізнайтесь про те, як Європейський Союз підтримує Україну та українців задля збереження культурної спадщини і культурного розмаїття, спробувавши свої сили в міні-вікторині, розробленій у межах комунікаційної кампанії #РазомЗберігаємо #РазомТворимо на платформі Euroquiz!

Українська історія та культура завжди були, є і будуть невід’ємною і важливою частиною європейської культурної ідентичності. Усе це сьогодні перебуває під загрозою та піддається численним ризикам під час війни, що досі триває.

З перших днів російської агресії Європейський Союз підтримує Україну та українців задля збереження культурної спадщини і культурного розмаїття, допомагає українським митцям розвивати й реалізовувати творчий потенціал через спеціальні програми, проєкти та ініціативи.

Як саме? Дізнайтесь, спробувавши свої сили в міні-вікторині, розробленій у межах комунікаційної кампанії #РазомЗберігаємо #РазомТворимо на платформі Euroquiz.

Грайте з 5 квітня до 5 травня 2023 року тут: https://euroquiz.org.ua/euroquiz та отримуйте 100 стильних і креативних подарунків від Представництва ЄС в Україні – 40 еко-торб (3 місце), 35 панамок (2 місце) та 25 худі (1 місце). Ці призи отримають 30 найкращих гравців першого рівня складності (до 14 років) та 70 – другого рівня складності (від 14 років). Крім того, усі 100 переможців будуть нагороджені електронними сертифікатами.

Російська війна не зупинить українську культуру!

#РазомЗберігаємо #РазомТворимо

←  Попередня
05.04.2023
Вітаємо переможців 1-ого туру Євроквізу-2023 "Історія створення ЄС", які отримають подарунки від Представництва ЄС в Україні!
Наступна  →
14.04.2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Полтава «20» квітня 2023 року.