"День кар'єри ЄС" у Полтаві

п'ятниця, 14 квітня 2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Полтава «20» квітня 2023 року.

Співорганізаторами події є Полтавський університет економіки і торгівлі, Полтавський обласний центр зайнятості.

10.00-11.30

 Відкриття «Дня кар’єри ЄС».

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція» (онлайн)

Модераторка: Туль Світлана Іванівна, директорка Навчально-наукового інституту проектів та підвищення кваліфікації, Полтавський університет економіки і торгівлі.

 

Спікери:

 1. Нестуля Олексій, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі
 2. Нестуля Світлана, депутатка Полтавської міської ради
 3. Каплоух Жанна, директорка Департаменту освіти Полтавської міської ради
 4. Гончаренко Альона - керівниця Центру підтримки підприємців Дія. Бізнес. Полтава
 5. Клименко Віта, директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції»
 6. Клавдієва Катерина, директорка Полтавського обласного центру зайнятості
 7. Бойко Євген, директор з розвитку Компанія «TA-DA»
 8. Талашкевич Вікторія - експертка Team Europe Ukraine, координаторка "Прес-клубу реформ", м.Кропивницький, журналістка, тренерка, підприємиця
 9. Романюха Дар`я,  студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, дворазова учасниця програми міжнародної кредитної мобільності Еразмус+
 10. Тітенко Юлія, студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, учасниця проєкту EU Study Days/Єврошколи, учасниця програми міжнародної кредитної мобільності Еразмус+
 11. Бугаєвський Михайло, студент Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», випускник EU Study Days/Єврошколи

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/DL11u6nuSaT48Vje7.

Посилання на пряму трансляцію: https://youtube.com/live/WrejvvoLB_I?feature=share

 

12.00-13.30

Ярмарок вакансій

Місце проведення: Полтавський університет економіки і торгівлі, м. Полтава, вул. Коваля, 3, хол 2 поверх

 

 Тренінги soft skills (офлайн) 

 • 14.00-16.00, Тренінг № 1 «Лідерство. Навички успішної особистості»

Тренерка: Світлана Нестуля, професор кафедри педагогіки та суспільних наук, д.пед.н.,  директорка Навчально-наукового інституту лідества, Полтавський університет економіки і торгівлі.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/DL11u6nuSaT48Vje7

 

 • 14.00-16.00 № 2 «Крок до бізнесу»

Тренерка: Олена Михайленко, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, к.е.н., Полтавський університет економіки і торгівлі.

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/DL11u6nuSaT48Vje7

 

 • 14.00-16.00, Тренінг № 3 «Як підготувати резюме за європейським стандартом?»

Тренери: Віта Клименко, директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», к.е.н.;

Світлана Туль, директорка Навчально-наукового інституту проектів та підвищення кваліфікації, к.е.н., Полтавський університет економіки і торгівлі.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/DL11u6nuSaT48Vje7

 

 • 14.00-16.00, Тренінг № 4 «Мобільна робототехніка як засіб формування цифрових компетенцій»

Тренер: Юрій Матвієнко, проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук, к.пед.н, Полтавський університет економіки і торгівлі.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/DL11u6nuSaT48Vje7

________________________________________________________________________________________

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Полтава, Манжура Олександр Васильович, 050 346 44 89, manzhura11@ukr.net.

←  Попередня
05.04.2023
Дізнайтесь про те, як Європейський Союз підтримує Україну та українців задля збереження культурної спадщини і культурного розмаїття, спробувавши свої сили в міні-вікторині, розробленій у межах комунікаційної кампанії #РазомЗберігаємо #РазомТворимо на платформі Euroquiz!
Наступна  →
14.04.2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», який відбудеться в м. Харків 24-25 квітня 2023 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.