"Дні кар'єри ЄС" у Харкові

п'ятниця, 14 квітня 2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», який відбудеться в м. Харків 24-25 квітня 2023 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Відділ міжнародних зв’язків ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Відділ  працевлаштування студентів та взаємодії з бізнес-структурами ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

24 квітня 2023, 11:00: Відкриття «Дня кар’єри ЄС».

 Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модератор/ка: Юлія ДОБРОСКОК, начальник відділу міжнародних зв’язків ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Вітальні слова:

 1. Володимир ПОНОМАРЕНКО, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, член-кореспондент НАПН України, ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця  (вітальне слово)
 2. Вікторія ДАВИДОВА, Радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні
 3. Ольга ДІБРОВА, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Фінляндії
 4. Людмила БЄЛОВА, доктор соціологічних наук, професор, Президент Харківського Університетського консорціуму (вітальне слово)
 5. Олексій ЛИТВИНОВ, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
 6. Олександр ШВЕЦЬ, голова Харківського прес-клубу, Заслужений журналіст України, директор Видавничого дому "Губернія", голова Наглядової ради Телерадіокомпанії " Оріон ". Член правління Національної Спілки журналістів України.
 7. Юлія ЗГУРСЬКА, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради

Спікери:

 1. Володимир МІНЕНКО, директор Харківського обласного центру зайнятості, доктор наук з державного управління, заслужений працівник соціальної сфери України
 2. Денис ЧЕРНІКОВ, менеджер проекту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»
 3. Наталія ЛІНДСТРОМ, Associate professor (docent), University of Gothenburg, Sweden - "Дистанційне навчання та праця. Перспективи та можливості"
 4. Леонід РУБАНЕНКО, Голова Об'єднання організацій роботодавців Харківщини, член виконавчого комітету Харківської міської ради
 5. Юлія БІДЕНКО, експерт Ініціативи Представництва ЄС в Україні Team Europe
 6. Валерій КРАСОВСЬКИЙ, CEO компанії Sigma Software Group
 7. Олександр ПОПОВ, власник концерна «Сафарі»
 8. Вікторія ВДОВЕНКО, фахівець з підбору і адаптації персоналу "Новий стиль" - "Кар'єра під час воєнних дій. Можливості працевлаштування для випускників"
 9. Сергій ПРОКОПЕНКО, Product Director в Gwara Media, PhD-студент ХНЕУ ім. С. Кузнеця, стипендіат Копенгагенської школи економіки - "Партнерство між бізнесом та університетами під час воєнних дій, кар'єрні можливості"
 10. Денис ТКАЧОВ, експерт Ініціативи Представництва ЄС в Україні Team Europe
 11. Діана СКОРОХОД, випускниця програми EU Study Days

 

Посилання на реєстрацію:  https://forms.gle/j6j7f8Zbptr6VaT5A 

Посилання на пряму трансляцію: https://youtube.com/live/HN6sFWQLNj0?feature=share

 

Тренінги soft skills

24.04.2023

 • 14:00. Тренінг № 1 «Презентація програм Еразмус+ для активної молоді»

Тренер/ка: Катерина Жданова, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні. Випускники програм Еразмус+.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/KLaWAjm2pgRuZ3wE8

 

 • 15:00.  Тренінг № 2 «Система KPI як ефективний інструмент бізнесу»

Тренер/ка: Анна Гриб, провідний HR-менеджер ТОВ "Аметрін ФК"

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/LCVp4HjbdeaRg4Xh6

 

25.04.2023

 • 13:00. Тренінг № 3 «Ринок праці під час війни: які навички потрібні молодим спеціалістам»

Тренер/ка: Тетяна Стаднік, менеджер проєкту "Робота в Харкові"

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/kBZtJ8MDWmFjRgdo6

 

 • 15:00. Тренінг № 4 «Мистецтво складання резюме»

Тренер/ка: Вероніка Чередніченко, PR-менеджер DataArt

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/CrokV7BizDsN6r4d7

________________________________________________________________________________________

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Харків : Юлія ДОБРОСКОК, начальник відділу міжнародних зв’язків, тел.: .+380962282878, email: yuliya.dobroskok5@gmail.com; Ірина БРИЖАТА, координатор ІЦ ЄС ХНЕУ ім. С. Кузнеця,тел.: +380631869505. email: irynabryzhata@yahoo.com, international@hneu.net

←  Попередня
14.04.2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Полтава «20» квітня 2023 року.
Наступна  →
18.04.2023
Асоціація євроклубів Нікополя за підтримки Представництва ЄС в Україні і Євроквізу розпочинає Всеукраїнський конкурс для учнівської молоді: "Якою я бачу європейську Україну"