Новини

Всеукраїнський конкурс відео "Якою я бачу Європейську Україну"

  п'ятниця, 21 квітня 2023 0

Рада євроклубів Кіровоградщини за підтримки Представництва ЄС в Україні і Євроквізу запрошує молодь взяти участь у Всеукраїнському конкурсі відео "Якою я бачу європейську Україну"

Ви вмієте знімати захопливі відео? Тоді приєднуйтесь до Конкурсу молодіжних відеоробіт «Якою я бачу Європейську Україну»!
На переможців чекають приємні подарунки та дипломи. Усі учасники отримають електронні сертифікати про участь.
Для кого? Для молоді віком від 14 до 29 років
Коли? Роботи приймають до 09.05.23 (включно).
Усі подробиці в положенні Конкурсу від Ради євроклубів Кіровоградщини
Скачать //Umovi_Vseukrainskogo_konkursu_vdeo_Yakoyu_ya_bachu_Yevropeysku_Ukrainu.docx
Інші новини
  18.04.2023 0
Асоціація євроклубів Нікополя за підтримки Представництва ЄС в Україні і Євроквізу розпочинає Всеукраїнський конкурс для учнівської молоді: "Якою я бачу європейську Україну"
  14.04.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», який відбудеться в м. Харків 24-25 квітня 2023 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.
  14.04.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Полтава «20» квітня 2023 року.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.