"Дні кар'єри ЄС" у Кропивницькому

п'ятниця, 05 травня 2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Кропивницький 9-10 травня 2023 року.

Співорганізаторами події є Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка, Донецький державний університет внутрішніх справ, Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості, рада євроклубів Кіровоградської області, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області».

9 травня 2023, 14 00: Відкриття «Дня кар’єри ЄС».

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модератор: Верещак Юлія, викладач факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій, координатор Інформаційного центру ЄС у м. Кропивницькому, вчитель ліцею Науковий

Спікери:

 1. ВІКТОРІЯ ДАВИДОВА, радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні 
 2. КАТЕРИНА КОЛТУНОВА, заступниця керівника КВА з гуманітарних питань
 3. ДЕНИС ЧЕРНІКОВ, менеджер проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»
 4. ЄВГЕН СОБОЛЬ, професор, ректор Центральноукраїнського державного університету ім.В.Винниченка
 5. ЄГОР НАЗИМКО, перший проректор Донецького державного університету внутрішніх справ, майор поліції
 6. ЕДУАРД ФІЛЬЧАКОВ, директор Східного МРУ ПАТ «Приватбанк»
 7. ОЛЬГА МАНУЙЛОВА, директор ГО «Мовний центр “Giraffe Club”», засновниця “Giraffe Montessori School”
 8. ВІТАЛІЙ ОСТАННІЙ, начальник управління комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності Кіровоградської ОДА
 9. АНДРІЙ КЛОЧЕК, ТОВ «Інформаційний портал  «ПУЛЬС»
 10. СОФІЯ ЛЯХ, випускниця EU Study Days, учениця 11 філологічного класу Комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської Ради міста Кропивницький
 11. ДАР’Я СУСТРЄТОВА, випускниця програми Erasmus+, Голова комісії з питань ментального здоровя в Регіональній молодіжній Мережі Асамблеї Європейських Регіонів, м.Брюссель

Посилання на пряму трансляцію: https://www.youtube.com/live/0G6r-YepmM4?feature=share

 

10 травня 2023. Тренінги soft skills

Місце проведення: Донецький державний університет внутрішніх справ

14 00, Тренінг № 1 « «Антикризова протидія вигорання: досвід провідних психологів ЄС». 

Тренер: Андрій Фоменко Завідувач кафедри екстремальної та кризової психології ДонДУВС, кризовий психолог, координатор центру «Коловорот»

14 00, Тренінг № 2 «Резюме по європейськи»

Тренерка: Оксана Баланаєва, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри іноземних мов ДонДУВС.

15 30, Тренінг № 3 «Які навички знадобляться для успішної кар’єри в 2020-2025 роках»

Тренерка: Інга Дуднік (виконавча директорка гуманітарного центру «Територія успіху»)

15 30, Тренінг № 4 «Чому Україна Переможе: або характеристики справжнього поліцейського»

Тренерка: Гельбак Анжела, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ДонДУВС

 

Місце проведення: Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка

 

14 00, Тренінг № 1 «Кар’єрне консультування: Європейський вимір» 

Тренер: Олена Арутюнян, директор Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості, методист вищої категорії, тренер, голова Ради євроклубів Кіровогращини

14 00, Тренінг № 2 «Hard skills – Soft skills: чому і як важливо навчатись»

Тренерка: Верещак Юлія, викладач факультету іноземних мов ЦДУ ім. В. Винниченка, координатор Інформаційного центру ЄС у м. Кропивницькому, вчитель ліцею Науковий.

15 00, Тренінг № 3 « «Позитивна психотерапія, або як допомогти близькій людині з ПТСР повернутись до повсякденного життя». 

Тренерка: Олена Близнюкова, кандидат психологічних наук, старший викладач  кафедри загальної психології та соціальної роботи ЦДУ ім.В.Винниченка, тренер

15 00, Тренінг № 4 «Як не засипатись на співбесіді, та отримати омріяну роботу». 

ОЛЬГА МАНУЙЛОВА, директор ГО «Мовний центр “Giraffe Club”», засновниця “Giraffe Montessori School”

 День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

←  Попередня
21.04.2023
Рада євроклубів Кіровоградщини за підтримки Представництва ЄС в Україні і Євроквізу запрошує молодь взяти участь у Всеукраїнському конкурсі відео "Якою я бачу європейську Україну"
Наступна  →
08.05.2023
Представляємо вашій увазі сотню переможців квізу про збереження культурної спадщини і культурного розмаїття в Україні від Представництва ЄС в Україні. Квіз розроблено у межах комунікаційної кампанії #РазомЗберігаємо #РазомТворимо