"День кар'єри ЄС" у м. Суми

понеділок, 15 травня 2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Суми онлайн «19» травня 2023 року.

Співорганізаторами події є Сумський державний університет, Сумська обласна воєнна адміністрація, Сумська міська рада, ГО «Центр освіти впродовж життя».

Панельна дискусія

«Робота і навчання під час війни і для післявоєнного відновлення України»

19 травня, 2023 року, 10:00 – 11:00

Модератор: Петрушенко Юрій, д.е.н., завідувач кафедри міжнародних економічних відносин СумДУ, керівник Інформаційного Центру ЄС в Сумській обл.

Спікери:

  1. Денис Черніков, експерт з питань євроінтеграції, менеджер проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».
  2. Савченко Тарас, перший заступник голови Сумської обласної військової адміністрації
  3. Старіков Григорій, керівник Агенції регіонального розвитку Сумської області
  4. Швіндіна Ганна, д.е.н., професор Американського університету в Києві та Сумського державного університету, виконавчий директор ГО «Центр освіти впродовж життя».

Лінк прямої трансляції буде надіслано після реєстрації https://youtube.com/live/A_hTs3sn2Tc?feature=share

 

18.05.2023 р.

  • 11-40, Відкрита онлайн-лекція «Міжнародна електронна комерція в дії. Як українці продають вироби за кордон навіть після початку війни»

Тренер: Олександр Радіч - експерт з електронної комерції, представник торгової платформи Western Bid в Україні, спікер Export School Укрпошти та Дія.Бізнес.

Посилання на лекцію онлайн: https://meet.google.com/tqy-fdpu-tuy

19.05.2023 р.

  • 14-30, Інтерактивний квіз у форматі «Що? Де? Коли?» для школярів міста Суми.

Тема: «Шлях до Європейського Союзу».

Офлайн. Місце проведення: Конгрес-центр СумДУ, аудиторія 102. Посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyl8qqfGHNs8WUwHMEfGU2frLiTtGRppyyMRbDAnddJ6IA2w/viewform

Організатори: Інформаційний центр ЄС в м.Суми та кафедра міжнародних економічних відносин СУмДУ, переможчі отримають призи.

 

  • 16-00, Відкрите засідання клубу настільних ігор: Ігри для розвитку навичок, що важливі для підвищення конкурентоздатності на ринку праці.

Офлайн. Місце проведення: Конгрес-центр СумДУ, аудиторія «Укриття» (030).

Організатори: Інформаційний центр ЄС в м.Суми та громадська організація «Центр освіти впродовж життя», переможці отримають призи.

 

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути softskills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

За подальшою інформацією прохання звертатися доорганізаторів у м.Суми, Петрушенка Ю.М, мейл: y.petrushenko@biem.sumdu.edu.ua, та Владислава Діброви vladyslav.dibrova@gmail.com

←  Попередня
15.05.2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Київ 18 - 20 травня 2023 року.
Наступна  →
28.05.2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС» у Херсонському державному університеті, що відбудеться в м. Івано-Франківськ «29-30» травня 2023 року.