Новини

День кар’єри ЄС у Херсонському державному університеті в м. Івано-Франківськ

  неділя, 28 травня 2023 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС» у Херсонському державному університеті, що відбудеться в м. Івано-Франківськ «29-30» травня 2023 року.

Співорганізаторами події є Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Університет Фрідріха-Александра Ерланген-Нюрнберг (проєкт PACT4Ukraine), Департамент реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації, Міжнародна компанія з розвитку програмного забезпечення DataArt.

30 травня 2023 року о 13:00: Відкриття «Дня кар’єри ЄС».

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модераторка: Цапів Алла Олексіївна, проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної і науково-педагогічної роботи, докторка філологічних наук, ХДУ

Вітальні слова:

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні

Співаковський Олександр Володимирович, ректор ХДУ, професор, доктор педагогічних наук

Спікери:

  1. Співаковський Олександр Володимирович, ректор ХДУ, професор, доктор педагогічних наук
  2. Цапів Алла Олексіївна, проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної і науково-педагогічної роботи, докторка філологічних наук, ХДУ
  3. Крисанова Тетяна Анатоліївна, професорка Волинського національного університету імені Лесі Українки, доцентка кафедри практики англійської мови, докторка філологічних наук
  4. Панчук Анастасія Сергіївна, Університет Фрідріха-Александра, відділ міжнародних зв‘язків, проєкт PACT4Ukraine, доцентка, кандидатка економічних наук.
  5. Царькова Віолетта Сергіївна, керівниця департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/iX1sd38ScKnWmp1JA. Посилання на пряму трансляцію буде надіслано після реєстрації

29-30 травня 2023 року. Тренінги soft skills

  • 29 травня, 17:00, Тренінг № 1 «Кар’єра в IT. Технології побудови Feedback»

Тренерка: Ольга Денисенко, PR Coordination Lead компанії DataArt

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/U4eF774JGZZNGc1J6

30 травня, 15:30, Тренінг № 2 «Розвиток навичок комунікації та лідерських якостей»

Тренерка: Фоміна Ірина Сергіївна,старший викладач кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені професора Євгена Петухова педагогічного факультету ХДУ; практикуючий психолог, тренер та психолог ГО "Центр правової психології "Емпатія"".

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/ucfX8hfPQGobopsc7

29 травня, 15:30, Тренінг № 3 «Можливості програми Erasmus+»

Тренерка: Ревенко Євгенія Сергіївна, керівниця відділу міжнародних ініціатив та проєктної діяльності ХДУ

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/TJq9p1ZrNuvkvTZV9

________________________________________________________________________________________

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Івано-франківськ - Євгенії Сергіївни Ревенко, тел. +380954232797, імейл ERevenko@ksu.ks.ua.

Інші новини
  15.05.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Суми онлайн «19» травня 2023 року.
  15.05.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Київ 18 - 20 травня 2023 року.
  09.05.2023 0
Зіграйте у новий тур Євровікторини-2023 про головну музичну подію Європи - Євробачення! Гра зі 100 призами триває з 6 травня по 4 червня.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.