Новини

Кампанія Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом»

  вівторок, 06 червня 2023 0

У 2023 році Євроклуби провели десятки офлайн-заходів для молоді в рамках Кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом».

Завдяки спільним зусиллям, Євроклуб об’єднували громади, в яких активно діють Мережі ЄС, навколо ідеї європейської України. Важливим аспектом Кампанії було залучення молоді до місцевого волонтерського руху. 

Серед заходів Кампанії можна виділити:

Знаковими стали зустрічі Євроклубів з повноважними представниками Посольств країн-членів ЄС, а також масові офлайн-заходи для молоді Сумщини, Житомирщини та Кіровоградщини.

Зустріч Євроклубу "Ровесник" Ліцею №25 міста Житомира з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні паном Петером Ван Де Велде. ГО «Євроклуб», Президентка – Олена Дікова-Фаворська.

Вельмишановний пан Посол перед зустріччю з євроклубівцям відвідав зруйновану будівлю ліцею. На зустрічі з учнями пан Посол розкрив декілька сюжетів з історії створення Європейського Союзу, зазначивши, що це було формування на засадах Миру. Він запевнив присутніх, що солідарність країн ЄС з Україною непохитна.

Учасники дискусії ставили питання до шановного гостя про перспективи швидкого вступу до європейського співтовариства, механізм прийняття санкцій, покарання військових злочинців, репарації, а також як пересічні громадяни Європи ставляться до українців та чи не втомиться Європа допомагати Україні.

Зустріч з Повноважним міністром Посольства Словенії в Україні (заступником посла) паном Блаж Масле (Blaž Masle, Minister Plenipotentiary) у День Вишиванки. Євроклуб УІПА (Euroclub UEPA) м. Харків, Координаторка - Олена Шапаренко. 

Зустріч з Радницею з питань освіти Посольства Фінляндії в Україні Мінною Хаккарайнен. Пані Радниця відвідала Боярський фаховий коледж НУБіП України, у рамках якого активно діє Євроклуб HistoryEU, Координаторка – Людмила Радченко.

«Кіровоградщина європейська» - відкритий захід для молоді від Ради Євроклубів Кіровоградщини, Координаторка – Олена Арутюнян.

12 травня 2023 року на Центральній площі біля Кропивницької Міської Ради відбулися відкриті заходи до Дня Європи «Кіровоградщина Європейська». Громадськість міста та гості брали активну участь у благодійному марафоні, ярмарку-продажу «На хвилі допомоги» та творчих майстер-класах «Європа-Україна» з декоративно-ужиткового мистецтва, створення сувенірів та виготовлення патріотичних оберегів. Зібрані кошти спрямували на допомогу військовим Збройних сил України.

Привітали глядачів представники місцевої влади, євроклуби, заклади освіти міста та област. Кращі творчі колективи Кіровоградщини подарували святкову концертну програму.

Ярмарком професій «Profi Fair» відзначили День Європи та Дні кар’єри Європейського Союзу в Кропивницькому. 

Також 11 травня у ЦДБХТТ, в рамках продовження Дня Європи пройшло шоу ростових ляльок та мильних бульбашок для учнівської молоді, яке не залишило нікого байдужими: дорослі – занурилися у світ дитинства, а діти відчули себе справжніми чарівниками.

 

«TEENспейс для євроклубів» Мережі Євроклубів Сумщини, Координаторка – Лариса Кондратенко.

Євроклуби Сумщини побудували «Містечко Євроклубів». Кожен Євроклуб готував про себе квізи, вікторини, ігри. Все те, що могло б в креативній форми розказати про їх діяльність. Вишенькою на торті свята стала панельна дискусія, де спікерами стали ексєвроклубівці. Вони розповідали свої неймовірні історії успіху, згадували про ті часи, коли були школярами й відвідували Євроклуби, відкрили таємниці, як євро рух допоміг їм стати такими успішними. 

Форум євроклубів Житомирщини від ГО «Євроклуб», Президентка - Олена Дікова-Фаворська

Форум відбувся у партнерстві з Департаментом економіки Житомирської ОВА. Євроклубівців привітала Байба Кіне, керівниця відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні. 

Євроклуби презентували – візитівки та домашнє завдання. Кожен Євроклуб обирав ту форму, яка б давала можливість розкрити особливість, унікальність осередка. Домашнє завдання- " ЄС для України в часи війни'"- євроклубівці досліджували види допомоги, що надається українському народові. Військова, фінансова, медична, гуманітарна, енергетична - і це не повний перелік, який окреслили юні дослідники.

На Форумі були оголошені імена переможців конкурсу відеороликів "Якою я бачу європейську Україну". Ними стали- Євроклуб «Бердич» та Євроклуб Червоненського ліцею "Євроміст", а також Настя Гарастівська (Євроклуби Андрушівщини) і Романчук Віталій (Євроклуб «Ровесник» 25 ліцею м. Житомир). 

Заходи були підтримані Представництвом ЄС в Україні в рамках проєкту "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні".
#ДеньЄвропивУкраїні #РазомМиЄвропа #TogetherWeAreEurope #StandWithUkraine

 

Інші новини
  30.05.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Тернополі «31» травня 2023 року. Співорганізаторами події є Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.
  28.05.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС» у Херсонському державному університеті, що відбудеться в м. Івано-Франківськ «29-30» травня 2023 року.
  15.05.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Суми онлайн «19» травня 2023 року.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.