Квести, ігри та вікторини до Дня Європи

вівторок, 06 червня 2023
Інтелектуальні ігри - це чудовий спосіб залучити молодь до цікавого та корисного відзначення Дня Європи. Перед вами підбірка квестів, ігор та вікторин, які Євроклуби провели в рамках кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом»

Спортивно-розважально-інтелектуальна гра «Єврофутквест» від Мережі Євроклубів Сумщини, Координаторка – Лариса Кондратенко.  Цього року євроклубівці КУ ССШ № 29 (координатори пані Олена Золотавіна та пані Тетяна Остапенко) змагались у команді разом з євроклубівцями Сумського ЗЗСО №12 СМР (координатор пані Оксана Шуйська) та із задоволенням поділилися досвідом одне з одним. 

Квест з учнями училища "ЄС- відомий /невідомий" від ГО «Євроклуб» м. Житомир, Президенкта - Олена Дікова-Фаворська. Учасники говорили про історію створення ЄС, про солідарність європейців з Україною, про допомогу всебічну і постійну європейських друзів. 

Євроквест – 2023 «Пізнаємо Європу разом!»  від Євроклубу "Європейська єдність" м. Кам’янське Дніпропетровська область, Координаторка Наталія Пономарьова. Командам – учасникам було запропоновано пройти маршрут чотирма станціями: «Мандрівка країнами Європи», «Європейська держава-столиця», «Секрети європейських казкарів», «Україна – наша країна».  

Ігровий квест «Країнами світу» в рамках програми «Кіровоградщина європейська» Ради Євроклубів Кіровоградщини, Координаторка Олена Арутюнян. 10 травня учні Євроклубу "Пульс" стали учасниками ігрового квесту «Країнами світу» та взяли участь у майстер-класі «Моя європейська Україна».

Чемпіонат з медіаграмотності та Світове кафе від Євроклубу «You and Me», м. Черкаси, Координаторка – Леся Щербатюк. Діти формували разом навички критичного мислення та медіаграмотності! У Чемпіонаті взяли участь також Євроклуб "Європа+" Черкаської Гімназіїї №9, Координаторка - Марина Ніколаєнко, Євроклуб "New Generation" ПМГ, Координаторка - Олена Науменко, Євроклуб «Steps ahead» КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради», Координаторка - Тетяна Головченко. 

Квест «Ми – європейці» від Євроклубу «Сузір’я» Піддубцівського ліцею Волинська область, Координаторка Ольга Чухілевич.

Квест "Європейська Україна" від Євроклубу «Сузір’я» Семенівської ЗОШ, Київська область, Коодинаторка – Тетяна Лепеха. У квесті було задіяно 6 локацій: Онлайн турне (де потрібно було вгадати за описом одну з європейських країн), Знавці (на розв’язання ребусів про Європу), Асоціації (з предметами з європейських країн), Казка на ніч (завдання для згадки європейських казок), Танцювальна Європа (руханки під музику народів Європи), Україна - частина Європи (діти шукали частинки пазлу та складали прапор України та ЄС) 

Квест «Європейці в історії Києва» від Євроклубу «Best Beast Eurobees» м. Київ, Координаторка – Оксана Гопкало. Квест провели по київським слідам поляків, італійців та французів. 

Квест «Лабіринтами Євросоюзу» від Євроклубу «Мрія», м. Луцьк, Координаторка – Оксана Тріль. 

Квест "Євросоюз та Україна - разом до перемоги" від Євроклубу «Сучасник», м. Кам’янське, Дніпропетровська область, Координаторка – Валентина Чирва. Команди отримали маршрутні листи, де були зашифровані місця знаходження станцій "Європейська", "Краєзнавча ", "Столична", "Італійська". Учасники та учасниці квесту показали, що багато знають про прапори, столиці, визначні пам'ятки та традиції європейських країн. 

Квест "Євро- екпедиція" від Євроклубу "Twelve steps to Europe" м.Балта, Координаторки – Світлана Атаманюк, Яна Погоріла. 

Зустріч-квест від Євроклубу «Долоньки» м. Сміла, Черкаська область, Координаторка – Карина Манько.

Ігровий квест «Країни ЄС» від Євроклубу «You and Me», м. Черкаси, Координаторка – Леся Щербатюк.

Європейське містечко від Євроклубу "Вікно в Європу" Лучинецького ліцею Вендичанської селищної ради, Координаторка – Оксана Країло.  Учасники взяли участь у інтеграційних іграх, здобули навички роботи у команді під час мозкового штурму, спробували уявити та довести важливість змін у соціальній, освітньо-культурній, економічній та екологічній сферах розвитку  своєї територіальної громади. Євроклубівці мали можливість задати питання штучному інтелекту, пограти у вікторину Кахут на тему співпраці України та ЄС та зареєструватися для гри у Євроквіз.

Інтелектуально-розважальний батл "Євробінго!" від Євроклубу "Європейська єдність", м. Кам'янське Дніпропетровської області, Координаторка – Наталія Пономарьова. Під час інтелектуального змагання активісти євроклубу відповідали на питання з історії європейських країн, традицій та звичаїв країн Європейського Союзу. 

Team-quiz «ЄС пліч-о-пліч з Україною» від Євроклубу «Petroleum Hub», м. Полтава, Координаторка – Софія Руденко. Учасники заходу перевірили свою ерудицію, дізнались цікаві факти про Європейський Союз та Україну як частину Європи. А найактивніші отримали призи від Представництва ЄС в Україні. 

''Мандрівна Євровікторина'' від Євроклубу «Сузір’я» Піддубцівського ліцею Волинська область, Координаторка Ольга Чухілевич. Учні і вчителі стали учасниками опитування про історію, культуру, архітектуру країн Європи. 

Відкритий урок-кафе"Європейський квартал" від Євроклубу «Сузір’я» Семенівської ЗОШ, Київська область, Координаторка – Тетяна Лепеха. Діти взяли участь у цікавих вікторинах, іграх і мали можливість висловити своє бачення України в ЄС. 

"Навчальна гра-орігамі про Європейський Союз" від Євроклубу «Астра», м. Кропивницький, Координаторка – Ольга Берлін. Діти познайомилися з країнами-членами ЄС, європейськими символами, традиціями та цінностями 

Гра "Нотаєнота" від Євроклубу «Royal Zhovkva», м.Жовква, Львівська область, Координатор – Михайло Скрипка. Команди кинули виклик пропаганді, фейкам, руйнуванню поширених міфів та дезінформації.

Вікторина до Дня Європи «12 питань» від Євроклубу «Назустріч», м. Чернігів, Координаторка - Федорченко Антоніна. Діти дізнались про те, що таке “європейські цінності”, що робить певні цінності “європейськими”, чому росія робить усе, щоб їх знищити або знецінити і чому саме вони лежать у фундаменті нашої боротьби та майбутньої перемоги. 

Вікторини «Що ми знаємо про Польщу як країну ЄС» та «Польща поза кордонами», інтелектуальні ігри «Ми знайомимося з Німеччиною», «Wecome to Europe» від Євроклубу «Мрія» м. Луцьк, Волинська область, Координаторка – Оксана Тріль.  

Конкурс ораторського мистецтва “Я — громадянин вільної України” від Євроклубу УІПА, м. Харків, Координаторка - Олена Шапаренко. Учасники конкурсу, учні та молоді люди, бачать себе в післявоєнній Україні активними проєктувальниками свого майбутнього. Це надихає і дає надію на краще. 

Інтелектуально-пізнавальна гра "Україна - серце Європи! А доки б'ється серце, душа її жива" від Євроклубу "Європейські зірки" гімназії №2 Звягельської міської ради, Координаторка - Тетяна Кравчук. Участь у грі взяли Молодіжна Рада Звягеля , Ліцей #11 , Ліцей #1, гімназія #10 , гімназія #2. По завершенню учасники отримали подарунки та нагороди від Представництва ЄС в Україні.

Партнерська зустріч Євроклубів до днів Європи від Євроклубу «Mayflower», м. Лебедин Сумська область, Координаторка – Наталія Логвиненко. Учасники грали в інтелектуальну гру «НотаЄнота». До зустрічі приєднались Євроклуб «Marigold» Межиріцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Координаторка – Вікторія Лисянська та Євроклуб «Unbreakable» Машинобудівного фахового коледжу СумДУ, Координаторка – Наталія Пономаренко.  

 

 

Заходи були підтримані Представництвом ЄС в Україні в рамках проєкту "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні".
#ДеньЄвропивУкраїні #РазомМиЄвропа #TogetherWeAreEurope #StandWithUkraine
←  Попередня
06.06.2023
У 2023 році Євроклуби провели десятки офлайн-заходів для молоді в рамках Кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом».
Наступна  →
06.06.2023
До Дня Європи 2023, Євроклуби задіяли багато цікавих форматів зустрічей з молоддю - НеКонференції, Форуми, Дебати, відкриті лекції "Європа нашого міста" тощо. Дізнайтесь про найбільш цікаві зустрічі Євроклубів, що відбулись в рамках кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом»