Новини

Форуми, зустрічі та відкриті заходи для молоді до Дня Європи

  вівторок, 06 червня 2023 0

До Дня Європи 2023, Євроклуби задіяли багато цікавих форматів зустрічей з молоддю - НеКонференції, Форуми, Дебати, відкриті лекції "Європа нашого міста" тощо. Дізнайтесь про найбільш цікаві зустрічі Євроклубів, що відбулись в рамках кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом»

Конференції, форуми, дебати, зустрічі

НеКонференція  для студентів закладів вищої освіти регіону  “Феномен солідарності ЄС: історія, практики, перспективи” від ГО «Євроклуб» м. Житомир, Президентка - Олена Дікова-Фаворська. Це була розмова про європейський вибір України і наше прагнення жити за світоглядними принципами, за якими живе Євросоюз. А це – повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права та повага до прав людини, включно й до прав меншин.

НеКонференція "Моє Європейське місто" - дводенна подія Євроклубу «Астра», м. Кропивницький, Координаторка – Ольга Берлін у партнерстві з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка. До обговорення долучились відомі громадські діячі Кропивницького, які розповіли про ті європейські зміни, які нині відбуваються в місті та цікаві проєкти за участі європейських інституцій, які реалізуються в Україні. Підсумком заходу стало написання спільного листа-звернення від молоді м. Кропивницького до Представництва ЄС. У ньому євроклубівці разом з експертами пропрацювали сильні та слабкі сторони України на шляху до членства в ЄС.

Єврофорум «Видатні європейці, родом з України» від Євроклубу "Європейська єдність" м. Кам’янське Дніпропетровська область, Координаторка - Наталія Пономарьова. Спікери форуму підготували цікаві виступити про відомих діячів Франції, які своїм корінням з України. Під час підготовки до єврофоруму передувала кропітка робота: юні науковці підготували дослідження, ознайомилися з правилами й структурою публічного виступу. 

Зустріч з майбутніми вчителями-студентами державного університету ім. І. Франка м. Житомир від ГО «Євроклуб», Президентка – Олена Дікова-Фаворська. Зустріч відбулась разом з Бібліотекою для юнацтва. Учасники з'ясовували зміст вимог Копенгагенських критеріїв, оцінювали рівень виконання завдань , поставлених перед Україною задля отримання позитивного рішення щодо вступу до Європейського Співтовариства. 

Зустріч з учнями Торгово-економічного коледжу м. Житомир від ГО «Євроклуб», Президентка – Олена Дікова-Фаворська. На зустрічі обговорювали такі питання: віра у майбутнє, яке має європейський вектор, чи це реально, чи лише мрії? Що об'єднує нас з європейцями, що є відмінним? Чи готові ми, як країна стати членом ЄС? Чи виконали домашнє завдання? 

Науково-теоретична конференція на тему: “Цінності ЄС: історичний, політичний, правовий та освітній контексти" від Євроклубу "Галицька перлина", м. Броди, Львівська область, Координатор – Руслан Данилюк. Студенти відшукали змістовну інформацію про європейські цінності, їх характеристики та потенційні шляхи їх формування в Україні. Інтерес у присутніх викликали результати опитування серед студентів нашого закладу про ціннісний компонент змісту освіти.

Дебати «Місто Бердичів на шляху до європейської інтеграції України та роль молоді у цьому процесі» від Євроклубу «Гармонія», м. Бердичів, Житомирська область, Координаторка – Аліна Рижко. Дебати пройшли в молодіжному центрі «М-Формація»а за участі депутатів Бердичівської міської ради. Євроклубівці гімназії № 8 і депутати Бердичівської міської ради дискутували, аналізували й обговорювали шляхи вирішення найбільш актуальних проблем, які непокоять жителів громади. 

Дебати «Якою буде наша європейська громада майбутнього» від Євроклубу "Вікно в Європу" Лучинецького ліцею Вендичанської селищної ради, Координаторка – Оксана Країло. Спікери команд презентували свої концепції та відповідали на питання суперників, глядачів, компетентного жюрі у складі голови Вендичанської селищної ради Анатолія Єфремова і начальника відділу освіти, культури, спорту та туризму Романа Трачука, які й визначили переможця. Після Дебатів у Лучинецькому ліцеї відбувся благодійний аукціон, гостей і учнів ліцею зустріли локації Європейського містечка. Учасники мали можливість задати питання штучному інтелекту, пограти у вікторину Кахут на тему співпраці України та ЄС та зареєструватися для гри у Євроквіз.

Дискусія «Яким буде моє європейське місто?»  від Євроклубу «ЄвроGO», м. Бердичів, Житомирська область, Координаторка – Валентина Петрухіна. «Європейське місто – це розвиток та свобода», - відповіла молодь на диспуті. 

“Європейський калейдоскоп” від Євроклубу Андрушівського ліцею №2, Координаторка - Людмила Суховєєва, що є партнерами ГО «Євроклуб» м. Житомир. Школярі познайомились з країнами Євросоюзу, із цікавими фактами, культурою та традиціями європейських країн, дивилися мультфільми про ЄС, брали участь у тематичній грі та із завзяттям виконували різні творчі завдання. В шкільній бібліотеці організували тематичну виставку «Україна в серці Європи».

Зустріч євроклубівців зі  школярами молодших класів до Дня Європи від Євроклубу Червоненського ліцею "Євроміст", що є партнерами ГО «Євроклуб» м. Житомир. Молодші школярі з цікавістю слухали розповіді про історію Євросоюзу, європейські цінності та про місце України у великій європейській родині.

Челендж «Подорожуємо країнами Європи» від Євроклубу «FREEDOM» Новоград-Волинський медичний коледж, Координатори - Анна Пшенишна і Ніна Мороз, що є партнерами ГО «Євроклуб» м. Житомир. Участь у челенджі дала можливість євроклубівцям розширити свої знання про історію та культуру країн Європи, зокрема Польщі та Ірландії. 

Віртуальні подорожі європейськими країнами від Євроклубу «ЄвроGO», м. Бердичів, Житомирська область, Координаторка – Валентина Петрухіна. Діти знайомилися з традиціями та культурою країн ЄС, дивилися різну архітектуру Європи 

Кіно-перегляд з обговоренням Docudays фільм «Без статусу. Україна» від Євроклубу «Petroleum Hub», м. Полтава, Координаторка – Софія Руденко. У коворкінговому центрі Коледж нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка відбувся показ фільму під назвою «Без статусу. Україна» в рамках Міжнародного Мандрівного кінофестивалю документального кіно Docudays UA . Учасники єврокулубу долучилися до обговорення переглянутої кінострічки з таких питань: рівність і недискримінація, права меншин, громадський активізм, попередження і протидія булінгу.

Відкритий урок до Дня Європи від Євроклубу «Eurofreunde», с. Потічок, Полтавська область, Координаторка – Ірина Платко. 

Книжкова виставка «Україна – країна європейських цінностей» від Євроклубу «Petroleum Hub», м. Полтава, Координаторка – Софія Руденко. На виставці представлено літературу від Представництва ЄС в Україні. Виставку підготували разом з працівниками бібліотеки Коледжу нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка. 

Відкриті лекції «Європа нашого міста»

Відкрита лекція: "Європа нашого міста"- "Допомога ЄС Україні у війні" - "Участь громади у підтримці ЗСУ" у Євроклубі "Тернопільська центральна дитяча бібліотека", Координаторка - Надія Качуровська. На зустріч з євроклубівцями прийшли тернопільські волонтери. Учасники говорили про Україну та допомогу Євросоюзу, про неминучу і скору Перемогу України і те, як відбудовуватимемо нашу країну.

Відкрита лекція «Європа нашого міста» у Євроклубі "Галицька перлина", м. Броди, Львівська область, Координатор – Руслан Данилюк. На захід завітала заступниця міського голови Ірина Олеха та поділась з студентами успішним досвідом співпраці Бродівської міської ради з містами-партнерами з цілого ряду країн-членів ЄС Польщі, Словаччини, Німеччини. 

Шкільний захід "Семенівка-це Європа" від Євроклубу «Сузір’я» Семенівської ЗОШ, Київська область, Коодинаторка – Тетяна Лепеха. Діти разом з дорослими говорили про своє бачення нашого села на європейському рівні. Було запропоновано,як домашнє завдання,створення бізнес плану розвитку села від різних родин.

Тренінги

Інформаційний тренінг або воркшоп "Як створити власний бренд і що таке євробренд" від Євроклубу "Тернопільська центральна дитяча бібліотека", Координаторка - Надія Качуровська. Учасники провели мозговий штурм з тренером Наталією Орищак, пригадали всі бренди, які є в Тернополі, Україні, Європі і світі. А далі створювали власний євробренд.

Зустріч з елементами тренінгу "Європейські цінності в житті кожного українця" від Євроклубу «Долоньки» м. Сміла, Черкаська область, Координаторка – Карина Манько, у партнерстві з Центральною бібліотекою для дітей м. Сміла. Діти взяли участь у вікторині з питаннями про країни Європейського Союзу. 

Онлайн-зустрічі Євроклубів

Онлайн-зустріч Євроклубів-учасників проєкту «Українська молодь на шляху до європейських цінностей» від Євроклубу «Сузір’я» Піддубцівського ліцею Волинська область, Координаторка Ольга Чухілевич. Зустріч відбулась з Георгієм Мамулашвілі - молодим європейським послом від Грузії. 

Відеопрезентація «МІЙ ОСОБИСТИЙ ДЕНЬ ЄВРОПИ» від Євроклубу  «MERRYBOX», м. Марганець, Дніпропетровської області, Координаторка – Яна Цикункова. Відеопрезентація роботи євроклубівці та партнерів проєкту, обмін досвідом вивчення іноземних мов у школах.

Онлайн-зустріч з євроклубами партнерами проєкту "Європа+Україна" від Євроклубу "Around Europe", м. Пирятин, Координаторка – Світлана Кулініч. Впродовж онлайн зустрічі учасники ознайомилися з національним одягом європейських країн та пограли в цікаві вікторини.

Заходи були підтримані Представництвом ЄС в Україні в рамках проєкту "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні".
#ДеньЄвропивУкраїні #РазомМиЄвропа #TogetherWeAreEurope #StandWithUkraine

Інші новини
  06.06.2023 0
Інтелектуальні ігри - це чудовий спосіб залучити молодь до цікавого та корисного відзначення Дня Європи. Перед вами підбірка квестів, ігор та вікторин, які Євроклуби провели в рамках кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом»
  06.06.2023 0
У 2023 році Євроклуби провели десятки офлайн-заходів для молоді в рамках Кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом».
  30.05.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Тернополі «31» травня 2023 року. Співорганізаторами події є Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.