Новини

Флешмоби, марафони і візити до волонтерських і громадських організацій до Дня Європи

  вівторок, 06 червня 2023 0

Об'єднання громади навколо Дня Європи - таким було одне із завдань кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом». Саме тому, Євроклуби проводили флешмоби, марафони, а також здійснювали візити до волонтерських і громадських організацій.

Флешмоби

Патріотичний флешмоб до Дня вишиванки та Дня Європи від Євроклубу "Європейська єдність", м. Кам'янське Дніпропетровської області, Координаторка – Наталія Пономарьова. 

Флешмоб про європейські цінності від Євроклубу «Сузір’я» Піддубцівського ліцею Волинська область, Координаторка Ольга Чухілевич. Євроклубівці записували бліц-відео про те, як працюють європейські цінності у європейських країнах. До флешмобу долучились Євроклуби «Мрія» з Луцька, "Тернопільська центральна дитяча бібліотека", «Сучасник» (м. Кам’янське) 

Флешмоб «Я розфарбовую Європу» від Євроклубу "Вікно в Європу" Лучинецького ліцею Вендичанської селищної ради, Координаторка – Оксана Країло. У флешмобі з розмальовування прапорів країн ЄС взяли участь Євроклуб «Сузір’я» Піддубцівського ліцею, Євроклуб "Freedom" Кукавського ліцею імені В.А. Тропініна, Євроклуб " European culture" ВДПУ ім. М. Коцюбинського, Євроклуб «Сузір’я» Семенівської ЗОШ, Євроклуб «Insight» Чугуївської громади.

Флешмоб «Розфарбуймо будень у кольори вишиванки» від Євроклубу «Petroleum Hub», м. Полтава, Координаторка – Софія Руденко. 

Європейський Флешмоб містом від Євроклубу "Mayflower" м. Лебедин Сумської області,Координаторка – Наталія Логвиненко. 

Флешмоб малюнків "Яку я бачу європейську Україну" від Євроклубу "Тернопільська центральна дитяча бібліотека", Координаторка - Надія Качуровська. До флешмобу приєднався Євроклуб «Сузір’я». У вестибюлі Піддубцівського ліцею також оформлена виставка малюнків ''Країна Європи, де я мрію побувати''. 

 Конкурси малюнків

Конкурс “Малюємо Європу барвистою і гарною” від Євроклубу Андрушівського ліцею №2, Координаторка - Людмила Суховєєва.

Конкурс малюнків до Дня Європи від Євроклубу «Долоньки», Координаторка – Карина Манько, разом з партнерами Центральною бібліотекою для дітей м. Сміла.

Презентація арт-архіву «Україна та Європа нашими очима» Євроклубу «Мрія» м. Луцьк, Волинська область, Координаторка – Оксана Тріль. 

Марафони

Євромарафон від Євроклубу «Сузір’я» Піддубцівського ліцею Волинська область, Координаторка - Ольга Чухілевич. З 8 по 12 травня у Піддубцівському ліцеї учні та вчителі були учасниками благодійної лотереї, квесту, зустрічі на тему європейських цінностей, вікторини, бліц-інтерв’ю з учнями та інших активностей, присвячених історії, культурі Європи, європейським цінностям. У рамках волонтерської діяльності євроклубівці долучилися до організації і проведення благодійної лотереї на підтримку ЗСУ. Завдяки розіграшу вдалося зібрати 5721 гривню, яку адміністрація ліцею передала на потреби 100 волинської бригади Сил тероборони ЗСУ. До зібраних коштів долучилися педагоги закладу. Таким чином загальна сума склала 9721 гривня. Дякуємо євроклубівцям за підтримку українських захисників!

До Євромарафону приєднався Євроклуб "Тернопільська центральна дитяча бібліотека", Координаторка - Надія Качуровська. 

Марафон "Галопом по Європам" від Євроклубу "Тіні ЄС", Гімназії №1 ім. Т.Г.Шевченка, м. Бердичів Житомиська область. 27 класів гімназії підготували різноплановий, вражаюче цікавий матеріал про традиції та культури 27 країн ЄС. 

Візити до волонтерських і громадських організацій

Молодіжний  візит до волонтерських і громадських організацій Бердичівської громади Євроклубу «Гармонія», м. Бердичів Житомирської області, Координаторка – Аліна Рижко.  Євроклубівці відвідали Гуманітарний штаб Бердичівщини (Координаторка Анна Левандовська) та ГО «ЄвроБердичів» (координатор Березовенко В. ) з Гуманітарним офісом « Разом до перемоги» (Координатори Альона Сіталова, Людмила Задерейко). Євроклубівці та учні гімназії допомагали на складі, сортували одяг, розвантажували гуманітарну допомогу, плели сітки і кікімори, виготовили обереги і малюнки, які передали волонтерам для наших захисників- героїв. А також спілкувались із військовими, які вдячні за допомогу і підтримку!

Візит до волонтерського хабу "Разом до перемоги" Євроклубу "We are the world", м. Павлоград, Дніпропетровська область, Координаторка – Надія Сіренко. Діти дізнались про те, як вже другий рік поспіль волонтери допомогають ЗСУ. Євроклубівці долучились до волонтерства і спробували плести маскувальні сітки. 

Молодіжний візит до волонтерських та громадських організацій у м. Краків євроклубівців MERRYBOX, м. Марганець, Дніпропетровської області, Координаторка – Яна Цикункова. Представники Євроклубу зустрілися з волонтерами центру LIFE OFFICE POLAND у м. Краків та презентували свою діяльність, поділилися ідеями щодо вивчення європейських цінностей, провели чудову вікторину "ЄВРОПА МОГО СЕРЦЯ".

Заходи були підтримані Представництвом ЄС в Україні в рамках проєкту "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні".
#ДеньЄвропивУкраїні #РазомМиЄвропа #TogetherWeAreEurope #StandWithUkraine
Інші новини
  06.06.2023 0
До Дня Європи 2023, Євроклуби задіяли багато цікавих форматів зустрічей з молоддю - НеКонференції, Форуми, Дебати, відкриті лекції "Європа нашого міста" тощо. Дізнайтесь про найбільш цікаві зустрічі Євроклубів, що відбулись в рамках кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом»
  06.06.2023 0
Інтелектуальні ігри - це чудовий спосіб залучити молодь до цікавого та корисного відзначення Дня Європи. Перед вами підбірка квестів, ігор та вікторин, які Євроклуби провели в рамках кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом»
  06.06.2023 0
У 2023 році Євроклуби провели десятки офлайн-заходів для молоді в рамках Кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом».
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.