Новини

Перший друкований журнал Час.Опис презентувала команда Мереж ЄС

  п'ятниця, 17 листопада 2023 0

Євроклуб «Вікно в Європу» за підтримки Представництва ЄС в Україні видав перший друкований журнал Час.Опис разом з Донецьким національним університетом імені Василя Cтуса та партнерськими євроклубами

Скачать //Zhurnal_Chas.Opis.pdf
На сторінках альманаху зібрано історії євроклубівців про те, як українці долають ворожу навалу, вчаться і мріють у прифронтових містах, волонтерять, допомагаючи військовим та безхатнім тваринам. Автори віршували, досліджували історію України у європейському вимірі, створювали чудові мистецькі твори та повчальні, а часом - і дуже щемкі казки, аналізували новітні тренди у освіті, ділились досвідом навчання за кордоном.
Друкований альманах було видано в рамках проєкту "Час Опис" Євроклубу "Вікно в Європу", що став переможцем Конкурсу проєктів Євроклубів від Представництва ЄС в Україні.
Завдяки завзяттю Координаторки проєкту "Час.Опис" Оксани Країло, партнерських Євроклубів та їх координаторів з усіх куточків України, а також професійній відданості справі редакторів з ДонНУ ім. В.Стуса на чолі з Наталією Стеблиною проєкт добіг до успішного завершення.
У жовтні відбувся фінальний захід проєкту - церемонія нагородження лауреатів та переможця Премії імені Василя Стуса. Партнерські Євроклуби змогли долучитися онлайн, а гостями офлайн формату стали студенти Факультету інформаційних і прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса. Відео з заходу доступне за лінком.
На церемонії вручення Стусівської премії проєкту "Час.Опис" виступили: зам.декана з виховної і соціальної роботи Факультету інформаційних і прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса Валерія Василенко, в.о. директора Інституту розвитку академічного потенціалу Світлана Жильцова, комунікаційна менеджерка проєкту "Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні" Катерина Кульчицька, представниця Вінницького прес-клубу Наталія Болховська.
Переможцем Премії імені Василя Стуса проєкту "Час.Опис" став випускник Євроклуб "Астра" Глєб Цуканов зі своєю аналітичною статтею на тему викликів, які постають перед Україною на шляху до вступу у ЄС.
Інші новини
  13.11.2023 0
Яку саме підтримку від ЄС вже отримали і продовжують отримувати представники малого й середнього бізнесу в Україні? Дізнайтесь, спробувавши свої сили в міні-вікторині, розробленій у межах комунікаційної кампанії #РазомВистоїмо на платформі Euroquiz.
  06.11.2023 0
Раді оголосити 100 переможців квізу "Європейська демократія", які отримають Сертифікати і комплектів призів від Представництва ЄС в Україні
  30.10.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Ужгород «08-09» листопада 2023 року.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.