Новини

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує нові євроклуби до співпраці

  понеділок, 27 листопада 2023 0

Ми шукаємо активних молодих вчителів, викладачів і бібліотекарів, які готові долучитися до Мережі євроклубів Представництва ЄС в Україні та поширювати знання про Європейський Союз, залучати учнів та студентів до вивчення європейських цінностей, допомоги ЄС, можливостей від ЄС для України!

Представництво ЄС в Україні пропонує вчителям закладів середньої освіти (ІІІ ступеня), методистам і керівникам гуртків, будинків творчості учнів, бібліотекарям, викладачам коледжів та закладів вищої освіти скористатися унікальною можливістю і долучитися до Мережі євроклубів України!

Зацікавилися? Заповнюйте анкету за посиланням: https://bit.ly/3GdB42EУ січні 2024 року вас буде запрошено на інформаційний вебінар та Конкурс пропозицій для співпраці з Представництвом ЄС.

У листопаді 2023 року Європейська Комісія прийняла історичне рішення – рекомендувати Раді ЄС почати переговори з Україною про вступ до Європейського Союзу. Одночасно ЄС надає Україні дуже велику допомогу для досягнення Перемоги у війні з агресором, для підтримки економіки та бюджету, експорту українських товарів та продовжує надавати тимчасовий захист  вимушеним українським переселенцям  у Європі. Крім того, ЄС застосовує  санкції проти країни-агресора, її фірм, політиків та бізнесменів, і сприяє розслідуванню воєнних злочинів, скоєних агресорами.

Вступ України до ЄС буде успішним не тільки завдяки результатам у переговорах. Це станеться завдяки відбудові країни, подоланню корупції, утвердженню верховенства права, свободи, гідності, прав людини, демократії та прав меншин. Уже зараз потрібно докладати до цього зусиль, а тому необхідно знати і пояснювати школярам і студентам – що таке європейські цінності, як ЄС допомагає Україні, які можливості ЄС пропонує українській молоді.

Євроклуб - це неформальне об'єднання молоді на чолі з координатором, спрямоване на поширення європейських цінностей. Євроклубівці (учасники євроклубу) - це група молоді, яка ініціює і реалізує проєвропейські проєкти. У такий спосіб школярі та студенти більше дізнаються про Європейський Союз та євроінтеграційні процеси в Україні.

Що пропонує євроклубам Представництво ЄС?

  • зустрічі з дипломатами та експертами,
  • тренінги від провідних експертів у сфері європейської інтеграції,
  • ексклюзивні призи та сувеніри для заходів, які проводять партнери,
  • цікаві призи для учасників інтелектуальної вікторини Euroquiz та можливості в рамках вікторини – чемпіонат євроклубів, офлайн-вікторина тощо,
  • книжки, інформаційні матеріали, онлайн-вікторини та ігри.

А крім того:

  • участь у щорічній зустрічі координаторів для найбільш активних євроклубів,
  • відзначення найкращих партнерів дипломами, комунікація про успіхи співпраці.

Що ми очікуємо?

  • Готовність залучати учнів, студентів, молодь до просвітницької діяльності та комунікувати у соціальних і регіональних медіа про співпрацю з Представництвом ЄС
  • Бажання вчитися і навчати інших
  • Наявність гарних організаційних і комунікативних здібностей

Євроклуби є частиною Мереж ЄС в Україні. Мережі ЄС це спільнота експертів, викладачів, вчителів, волонтерів, випускників освітніх програм ЄС, які діляться знаннями, досвідом, навичками з усіма, хто цікавиться Європейським Союзом та європейською інтеграцією України

Основне завдання Мереж ЄС - комунікація для молоді, студентів, учнів та місцевої громади про Європейський Союз, його історію та цінності, допомогу ЄС Україні, процес набуття Україною повноправного членства в ЄС, а також можливості, які надають програми і проєкти Європейського Союзу для громадян України.

Більше інформації:

Також запрошуємо заповнити цю анкету і оновити інформацію про себе, свої очікування та мотивацію євроклуби, які вже зареєстровані на сайті Euroquiz.org.ua.

Інші новини
  17.11.2023 0
Євроклуб «Вікно в Європу» за підтримки Представництва ЄС в Україні видав перший друкований журнал Час.Опис разом з Донецьким національним університетом імені Василя Cтуса та партнерськими євроклубами
  13.11.2023 0
Яку саме підтримку від ЄС вже отримали і продовжують отримувати представники малого й середнього бізнесу в Україні? Дізнайтесь, спробувавши свої сили в міні-вікторині, розробленій у межах комунікаційної кампанії #РазомВистоїмо на платформі Euroquiz.
  06.11.2023 0
Раді оголосити 100 переможців квізу "Європейська демократія", які отримають Сертифікати і комплектів призів від Представництва ЄС в Україні
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.