Новини

Навчальну програму з позашкільної освіти «Європейський клуб» схвалено Інститутом модернізації змісту освіти МОН

  вівторок, 26 грудня 2023 0

Навчальна програма «Європейський клуб» стала прикладом якісної співпраці Євроклубів і Інформаційних центрів ЄС

Надзвичайна новина для усіх Євроклубів - навчальну програму з позашкільної освіти «Європейський клуб», що була розроблена за підтримки Представництва ЄС в Україні, схвалено Інститутом модернізації змісту освіти МОН!

Вітаємо команду авторів - Олену Арутюнян, Вікторію Давидову, Дениса Чернікова та Юлію Верещак! Дякуємо Інституту модернізації змісту освіти МОН за підтримку цієї актуальної і потрібної для усієї Мережі Євроклубів України ініціативи!

Навчальна програма «Європейський клуб» стала прикладом якісної співпраці Євроклубів і Інформаційних центрів ЄС, зокрема Ради Євроклубів Кіровоградщини, Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчостіEU Information Centre in Kropyvnytskyi та проєкту Представництва ЄС в Україні "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні". Текст навчальної програми буде опубліковано невдовзі.

Інші новини
  16.12.2023 0
Зіграйте в Євроквіз "Бельгія", що присвячений країні, яка буде головувати у Раді ЄС з 1 січня 2024 року. Перемагайте та отримуйте призи від Представництва ЄС в Україні!
  15.12.2023 0
Стали відомі 50 найбільш успішних учасників мініквізу до 30-річчя Представництва ЄС в Україні, які отримають таємні призи
  08.12.2023 0
Запрошуємо вас зіграти у мініквіз та позмагатись за 50 таємних призів від Представництва ЄС в Україні!
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.