Навчальну програму з позашкільної освіти «Європейський клуб» схвалено Інститутом модернізації змісту освіти МОН

вівторок, 26 грудня 2023
Навчальна програма «Європейський клуб» стала прикладом якісної співпраці Євроклубів і Інформаційних центрів ЄС

Надзвичайна новина для усіх Євроклубів - навчальну програму з позашкільної освіти «Європейський клуб», що була розроблена за підтримки Представництва ЄС в Україні, схвалено Інститутом модернізації змісту освіти МОН!

Вітаємо команду авторів - Олену Арутюнян, Вікторію Давидову, Дениса Чернікова та Юлію Верещак! Дякуємо Інституту модернізації змісту освіти МОН за підтримку цієї актуальної і потрібної для усієї Мережі Євроклубів України ініціативи!

Навчальна програма «Європейський клуб» стала прикладом якісної співпраці Євроклубів і Інформаційних центрів ЄС, зокрема Ради Євроклубів Кіровоградщини, Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчостіEU Information Centre in Kropyvnytskyi та проєкту Представництва ЄС в Україні "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні". Текст навчальної програми буде опубліковано невдовзі.

←  Попередня
16.12.2023
Зіграйте в Євроквіз "Бельгія", що присвячений країні, яка буде головувати у Раді ЄС з 1 січня 2024 року. Перемагайте та отримуйте призи від Представництва ЄС в Україні!
Наступна  →
28.12.2023
Флешмоб зібрав понад 40 розповідей від Євроклубів та Інформаційних центрів ЄС. Найбільш знакові історії будуть відзначені пам'ятними подарунками від Представництва ЄС в Україні