Конкурс проєктів євроклубів-2024

середа, 17 січня 2024
Представництво ЄС в Україні оголошує новий Конкурс проєктів євроклубів! У 2024 році планується підтримати до 30 проєктів від досвідчених та нових євроклубів, які запропонують найбільш цікаві та актуальні ідеї.

Умови участі:

✅Потрібно бути зареєстрованим координатором євроклубу на сайті https://euroquiz.org.ua/network-eu/register

✅Євроклуби, що отримували підтримку в 2020-2023 роках, повинні залучити до проєкту не менше 2 новостворених євроклубів* з різних міст/регіонів та представників інших мереж ЄС (крім проведення конкурсів «Якою я бачу європейську Україну»). 

✅Заповнити он-лайн заявку з описом проєкту до 1 березня 2024 року.

 

Один євроклуб може подати необмежену кількість проєктів.

Напрями реалізації проєктів:

Висвітлення тематичних пріоритетів:

-          Допомога ЄС Україні для здобуття перемоги у війні, кращі приклади волонтерства, підтримки ЗСУ, допомоги біженцям, тимчасово переміщеним особам тощо.

-          Європейська ідея, європейські цінності та принципи: історія розвитку та практичні підходи до впровадження (активна роль у громаді, права людини, участь молоді у врядуванні тощо).

-          Європейський зелений курс, захист довкілля, циркулярна економіка, енергозбереження.

-          Цифровізація: розвиток цифрових навичок, безпека та захист прав людини у цифровому середовищі.

-          Медіаграмотність: розвиток навичок критичного мислення та стійкості до дезінформації, маніпуляцій та пропаганди. 

-          Проведення Тематичних інформаційних днів, що відзначаються європейськими інституціями, з метою привернення до ключових надбань і політик світових демократій та Європейського Союзу.

Скачать //Dodatok_1._Tematichn_dn_dlya_vdznachennya_u_2024_rots.pdf

Розвиток мережі євроклубіва саме: підготовка навчальних та методичних матеріалів, майстер-класів, тренінгів, стратегічних ігор тощо.

Проєктні пропозиції за цим напрямом можуть подавати євроклуби, які мають успішний досвід співробітництва з Представництвом ЄС в Україні (попередня реалізація проєктів Представництва ЄС в Україні, участь у мережевих заходах) мінімум 2 роки. 

Організація конкурсів «Якою я бачу європейську Україну»

Конкурс проводиться на місцевому або обласному рівнях. В рамках конкурсу учасники євроклубів (9-11 класи) готують своє бачення щодо того, якою має бути Україна після перемоги, в процесі підготовки до членства ЄС, а також ­– щодо своєї ролі, ролі своїх друзів в цій справі. Номінації конкурсу можуть включати:

-          Публічний виступ (у форматі TEDx Talks)

-          Командна презентація

-          Короткий фільм або анімація (до 5 хв)

Проєктні пропозиції можуть охоплювати декілька напрямів (тематичні пріоритети, розвиток мережі євроклубів, тематичні дати і тижні). Крім того, євроклуби також братимуть участь у тематичних інформаційних кампаніях Представництва ЄС в Україні у 2024 році. Координація участі буде здійснюватися проєктом "Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні".

Деталі Конкурсу проєктів читайте тут:

Скачать //Euroclubs_project_competition_rules_2024.pdf

Проєктну заявку потрібно подати онлайн, через сайт Євроквіз:

https://euroquiz.org.ua/euroclubs/proj-contest

Етапи конкурсу:

  • До 1 березня 2024 року – подача проєктів на Конкурс у формі он-лайн заявки.
  • До 15 березня 2024 року – відбір 30 найкращих проєктів.
  • До 15 листопада 2024 року – реалізація проєктів-переможців.

Переможці будуть запрошені на навчальні вебінари та Форум мереж ЄС, що відбудеться у 2024 році.

Чекаємо на Ваші нові цікаві проєкти!

Євроклуб - це неформальне об'єднання молоді на чолі з координатором, спрямоване на поширення європейських цінностей, що реалізує себе в позакласній діяльності. В Україні діє Мережа євроклубів Представництва ЄС, що налічує понад 350 осередків. 

*Новостворений євроклуб в контексті Конкурсу проєктів-2024 це:
а) євроклуб, який зареєстровано на сайті Євроквізу у 2023-2024 роках
б) євроклуб, який зареєстровано на сайті Євроквізу до 2023 року, але він не отримував підтримку Представництва ЄС в Україні в якості головного заявника проєкту.

←  Попередня
28.12.2023
Флешмоб зібрав понад 40 розповідей від Євроклубів та Інформаційних центрів ЄС. Найбільш знакові історії будуть відзначені пам'ятними подарунками від Представництва ЄС в Україні
Наступна  →
17.01.2024
Вітаємо 100 найбільш успішних учасників Євроквізу-2023, як отримають Сертифікати і призи від Представництва ЄС в Україні.