Конкурс "Найактивніший Євроклуб Євроквізу-2023"

вівторок, 23 січня 2024
Запрошуємо Євроклуби взяти участь у Конкурсі на найактивніший Євроклуб Євроквізу-2023. П'ять команд переможців отримають Дипломи та призи від Представництва ЄС в Україні.

Євроквіз-2023 завершено! Ми провели 11 турів Євровікторини та дізнались безліч цікавих фактів про Європейський Союз і його співпрацю з Україною. Тепер настав час підбити підсумки Конкурсу "Найактивніший Євроклуб Євроквізу-2023" та визначити 5 Євроклубів-переможців, що отримають Дипломи та набори призів від Представництва ЄС в Україні. 

Як взяти участь у Конкурсі Координаторам Євроклубів?

1. Перегляньте списки найкращих гравців 11-ти турів Євроквізу-2023 у молодшій і старшій віковій категорії та складіть перелік своїх членів Євроклубу серед переможців (дивіться приклад заповнення анкети). У переліку можуть враховуватись Координатор Євроклубу та євроклубівці будь-якого віку.

Чим більше Ваших євроклубівців потрапили до сотні найкращих, тим більше у Вас шансів на перемогу!

Скачать //Peremozhts_Yevrokvzu_2023._11_turv.xlsx
Скачать //Priklad_anketi_Konkursu.docx

2. З 23 січня по 5 лютого надішліть на пошту ask@euroquiz.org.ua заповнену анкету Конкурсу. Додайте до анкети довільні фото Ваших призерів з подарунками від Представництва ЄС в Україні (не обов'язково додавати фото усіх призерів). У темі листа просимо вказувати «Конкурс на Найактивніший Євроклуб-2023».

Оголошення переможців конкурсу відбудеться в соціальних мережах Євроквізу після 12 лютого. 

 

*У Конкурсі можуть брати участь лише Координатори, зареєстровані на сайті Євроквізу (реєстрація доступна за посиланням: https://euroquiz.org.ua/network-eu/contacts).

←  Попередня
17.01.2024
Вітаємо 100 найбільш успішних учасників Євроквізу-2023, як отримають Сертифікати і призи від Представництва ЄС в Україні.
Наступна  →
29.02.2024
Цьогоріч у Конкурсі взяла участь рекордна кількість євроклубів. Серед них було обрано 5 найбільш активних, які отримають Дипломи і набори призів від Представнцитва ЄС в Україні!