Результати Конкурсу "Найактивніший Євроклуб Євроквізу-2023"

четвер, 29 лютого 2024
Цьогоріч у Конкурсі взяла участь рекордна кількість євроклубів. Серед них було обрано 5 найбільш активних, які отримають Дипломи і набори призів від Представнцитва ЄС в Україні!
У 2023 році ми провели 11 турів всеукраїнської Євровікторини від Представнитцва ЄС в Україні, до яких активно долучились євроклубівці з різних куточків України.
 
А сьогодні ми раді оголосити 5 найбільш активних євроклубів, які отримають Дипломи і набори призів від Представнцитва ЄС в Україні!
 
  • Перше місце Конкурсу вибороли члени євроклубу "HistoryEU" з Координаторкою Людмилою Радченко, Боярський фаховий коледж Національного університету біоресурсів та природокористування України. Учасники євроклубу "HistoryEU" посіли 129 призових місць в 11 турах - що є новим рекордом нашого Конкурсу!
 
У якості приза, Координаторка отримає Диплом, сумку для ноутбука, коркову папку, настільну підставку з прапорцями країн ЄС і нову фірмову флешку. Найбільш активні учасники Євроклубу отримають блокноти та ручки, рефлектори, листівки і книги.
 
  • Друге місце отримали члени євроклубу "Friendship" з Координатором Володимиром Руденко, Богдановецька гімназія Хмельницької міської ради. Євроклубівці цього молодого євроклубу посіли 58 призових місць протягом 2023 року.
 
В якості приза Координатор отримає Диплом, сумку для ноутбука, коркову папку і нову фірмову флешку. Найбільш активні учасники Євроклубу отримають блокноти та ручки, рефлектори, листівки і книги.
 
  • Третє місце обійняли члени євроклубу "Астра" з Координаторкою Ольгою Берлін, Комунальний заклад «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради», м. Кропивницький. Учасники Євроклубу "Астра" посіли 30 призових місць.
 
В якості приза Координаторка отримає Диплом, сумку для ноутбука і нову фірмову флешку. Найбільш активні учасники Євроклубу отримають блокноти та ручки, рефлектори, листівки і книги.
 
  • Четверте місце отримали члени євроклубу "Twelve steps to Europe" з Координаторками Світланою Атаманюк і Яною Погорілою, Балтський ліцей № 2 Балтської міської ради Одеської області. Євроклубівці "Twelve steps to Europe" посіли 24 призових місця.
 
В якості приза Координаторки отримають Дипломи, коркову папку і нову фірмову флешку. Найбільш активні учасники Євроклубу отримають блокноти та ручки, рефлектори, листівки і книги.
 
  • П'яте місце обійняли члени молодого євроклубу "Marigold" з Координаторкою Вікторією Лисянською, Межиріцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів
с. Межиріч, Сумська область. Євроклубівці "Marigold" посіли 24 призових місця.
 
В якості приза Координаторка отримає Диплом, коркову папку і нову фірмову флешку. Найбільш активні учасники Євроклубу отримають блокноти та ручки, рефлектори, листівки і книги.
 
Дякуємо усім євроклубам за участь у Євроквізі-2023 і Конкурсі! Євроклуби, що не потрапили до п'ятірки переможців, також отримають Сертифікати учасників Конкурсу та заохочувальні призи для Координаторів та євроклубівців.
 
#МережіЄС#Євроквіз#Euroquiz#StandWithUkraine
←  Попередня
23.01.2024
Запрошуємо Євроклуби взяти участь у Конкурсі на найактивніший Євроклуб Євроквізу-2023. П'ять команд переможців отримають Дипломи та призи від Представництва ЄС в Україні.
Наступна  →
18.03.2024
Ми раді оголосити результати Конкурсу проєктів євроклубів 2024 від Представництва ЄС в Україні!