Стартував третій тур Євроквізу-2024 #РазомДіємо

вівторок, 28 травня 2024
Запрошуємо зіграти у вікторину про те, як Європейський Союз підтримує громадянське суспільство та медіа в Україні. 100 переможців квізу отримають нові призи від Представництва ЄС в Україні.

Дізнайся більше про підтримку Євросоюзом українських організацій громадянського суспільства та медіа! Для цього натискай на кнопку «Грати» та відповідай на 10 запитань вікторини #РазомДіємо, що розроблена в межах однойменної комунікаційної кампанії Представництва ЄС в Україні.

З початком повномасштабного вторгнення українські організації громадянського суспільства виявилися винятково чутливими до суспільних запитів і здатними швидко та ефективно реагувати на них. Сьогодні Європейський Союз не лише продовжує надавати допомогу українським організаціям громадянського суспільства, але й нарощує та розширює її.

ЄС також підтримує українські медіа та журналістів в умовах нинішніх викликів і загроз, адже існування вільних, незалежних та професійних медіа, які публікують правдиві історії, сприяє зміцненню демократії та стійкості України.

Грати тут https://euroquiz.org.ua/euroquiz можна з 28 травня по 25 червня 2024 року, маючи по три спроби щодня.

Важливо відповідати не тільки правильно, але й швидко, щоб отримати якомога більше балів на покращити своє місце у рейтинговій таблиці. Після завершення туру 100 гравців із найвищими балами (40 – з І рівня та 60 – з ІІ рівня) отримають подарунки від Представництва ЄС в Україні. Бажаємо успіхів!

#РазомДіємо
#РазомМиЄвропа

←  Попередня
27.05.2024
Представляємо вашій увазі результати 2-ого туру Євроквізу-2024 про історію найбільшого розширення Євросоюзу 2004 року.
Наступна  →
14.06.2024
Під час зустрічі, спікери та спікерки поділилися з учасниками своїм досвідом ведення соціальних мереж та думками про європейські цінності, важливість відповідального цифрового залучення та дотримання європейських принципів у створенні та розповсюдженні контенту.