Блогерський мітап «Медіаграмотність як мультитул»

п'ятниця, 14 червня 2024
Під час зустрічі, спікери та спікерки поділилися з учасниками своїм досвідом ведення соціальних мереж та думками про європейські цінності, важливість відповідального цифрового залучення та дотримання європейських принципів у створенні та розповсюдженні контенту.
Сьогодні, коли чи не кожна молода людина в Україні має два, три, а то й більше профілів у різних соціальних мережах, медіаграмотність допомагає юнакам та дівчатам ефективно шукати, знаходити та використовувати різноманітні інформаційні ресурси для навчання, досліджень та особистого розвитку. Але вони потребують гарних прикладів і кращих практик у цьому процесі.

Щоб надати учнівській молоді таку можливість, на заклик команди Team Europe Кропивницький зустрітися з юнацтвом відгукнулося два десятки блогерів і блогерок:
  • Варакута Анна, Беспалий Віталій, Бирловська (Майорова) Наталія, Бугера Юлія, Волошина Валерія, Гаджизаде Марія, Єрещенко Єлизавета, Зарічна Анна, Каташова Інна, Козачинський Олексій, Комісаренко Юлія, Книш Дмитро, Лєбєдєв Володимир, Негода Ольга, Новікова Олена, Сотников Михайло, Тушевський Юрій, Хачатрян Тігран та Цвіток Анастасія.
Спікери та спікерки не тільки поділилися з юнаками та дівчатами своїм досвідом ведення соціальних мереж - у кожного та кожної дуже різним, - але й думками про європейські цінності, про важливість відповідального цифрового залучення та дотримання європейських принципів у створенні та розповсюдженні контенту.
  • Юлія Бугера: “Для мене європейські цінності - це відкритість, щирість і простота. Це про наявність кордонів власних і дотримання кордонів інших людей”.
  • Михайло Сотников: “Хочеться, щоб якомога більше людей стали свідомими, піклувалися один про одного і з повагою відносились до навколишнього середовища. Жити тут і зараз, проявляти повагу до інших, розвиватись духовно - ось, що таке європейські цінності”.
  • Марія Гаджизаде: “Для мене європейські цінності - це взаємоповага та свобода. У цифровому просторі, у блозі - це вільне висловлювання своїх ідей та думок”.
Подія, що відбулася напередодні Дня блогерів і блогерок (він відзначається 14 червня) на території Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі, послужила своєчасним нагадуванням про важливу роль інфлюенсерів та інфлюенсерок у формуванні публічного дискурсу та створенні безпечного та надійного інформаційного середовища.
Мітап відбувся в рамках проєкту Представництва ЄС в Україні "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні".
←  Попередня
28.05.2024
Запрошуємо зіграти у вікторину про те, як Європейський Союз підтримує громадянське суспільство та медіа в Україні. 100 переможців квізу отримають нові призи від Представництва ЄС в Україні.
Наступна  →
28.06.2024
Вітаємо 100 переможців квізу #РазомДіємо про підтримку ЄС українських організацій громадянського суспільства та медіа. Переможці отримають фірмові призи від Представництва ЄС в Україні