Живі історії – освіта та навчання за європейськими програмами

Представництво ЄС в Україні запрошує старшокласників (школярів від 16 до 17 років) на публічний захід – «Живі історії - освіта та навчання молодих українців за європейськими програмами».

Подія відбудеться в м. Харкові 27 вересня 2019 року в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» і має на меті ознайомлення та поширення інформації про Європейський Союз та європейську інтеграцію України серед молоді.

 

Що?

Публічний захід «Живі історії – освіта та навчання за європейськими програмами» для підлітків (16-17 років)

Де?

Харківська обласна бібліотека для дітей, м Харків, вул. Алчевських, 43

Коли?

27 вересня 2019

Тривалість?

15.00-17.00

Учасники тренінгу

Школярі віком від 16 до 17 років.

Учасники заходу зможуть дізнатися про освітні можливості, які надає ЄС молодим українцям, почути живі історії про навчання в Європі від українських студентів, які навчалися в європейських вузах; зрозуміти відмінності між освітою в Європі та Україні; поспілкуватися про те - як організоване навчання, дозвілля, отримати поради, щодо обрання програми навчання, лайфхаки успішного проходження конкурсного відбору та безпосереднього навчання.

З учасниками заходу спілкуватимуться:

Христина Аванесян – студентка, навчалася за програмою Еразмус + в Ліонському Університеті

Ганна Лобан – студентка, мала інтернаціональний семестр в Ліможському Університеті

Микита Пeтухов – студент, випускник програми EU Stady Days, навчався за програмами обмінів.

 

Проект «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» допомагає обласним бібліотекам для дітей і юнацтва, районним бібліотекам та бібліотекам в ОТГ України отримати інформаційні матеріали та публікації Представництва ЄС в Україні; стати учасниками тренінгів з питань ЄС; отримати підтримку у проведенні тематичних публічних заходів у бібліотеках та громаді.

За подальшою інформацією прохання звертатися:

Представництво ЄС в Україні. Відділ преси та інформації: Вікторія Давидова, Victoria.DAVYDOVA@eeas.europa.eu

Партнер проекту, ГО «Молодіжна Альтернатива», Кудіна Людмила: e-mail youth.alternative.ua@gmail.com, тел. (097) 280 8488

Захід «Живі історії – освіта та навчання за європейськими програмами» — це публічна подія. Відео та фото, що будуть зняті під час заходу, можуть використовуватись Представництвом ЄС та Європейською Службою Зовнішньої Діяльності (ЄСЗД) з комунікаційною метою на нашому веб-сайті, у соціальних мережах та публікаціях про подію.  


Iнші сценарії заходів
В рамках проекту для бібліотек «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» хочемо поділитися ще одним сценарієм брейн-рингу. Цільова група - підлітки 13-14 років.
Представництво ЄС в Україні люб’язно запрошує молодих українців – школярів 7-13 років на публічний захід «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин».
Представництво ЄС в Україні запрошує школярів від 12 до 14 років на публічний захід – інтелектуальний брейн ринг.