Як Парламенту з безпрецедентним, досягнутим за 2 останні роки рівнем відкритості досягти не менш безпрецедентного рівня довіри? Open data, прямі трансляції + е-стенограми засідань роботи комітетів, zvity.org із добровільним звітуванням, екскурсії та освітні заходи у Раді, е-петиції до Парламенту та ще десятки новацій очевидно дадуть свої плоди, але не одразу. А відділити комунікаційно і сенсово Апарат Ради (прoфесійних держслужбовців) від політичного тіла (народних обранців) для пересічного громадянина вкрай важко. Прийнята за участі Апарату ВРУ, міжнародних експертів і громадськості комунікаційна стратегія ВРУ (радий був зробити свій вклад у робочу групу) теж буде впливати на процеси встановлення довіри і комунікації роботи та відкритості законодавчого органу.
Блоги мереж ЄС
Інші пости

60% українців (зростання на 4% у порівнянні з 2017 роком) знають про фінансову підтримку ЄС, а 43% з них вважають, що така підтримка є ефективною (показник виріс у порівнянні з 36% за минулий рік.

Дрібниця, а приємно, коли ми попереду Європи всієї: з 1 серпня запрацює механізм надання ЄСПЛ advisory opinions верховним судам країн-членів щодо прав і свобод у рамках Євроконвенції захистy прав людини і основоположних свобод. Спершу лише в 10 країнах-членах Council of Europe, а далі у тих, що підпишуть і ратифікуть Протокол #16. Дякую Mykola Gnatovsky за те, що звернули нашу увагу, та Sergiy Petukhov за своєчасне просування питання ратифікації у #Рада8.

Завдяки проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні»», що підтримало Представництво Європейського Союзу в Україні, в Сєвєродонецькій міській бібліотеці для дітей відкрився інформаційний куточок «ЄС на книжковій полиці».