Новини мереж ЄС

  Четвер, 06 Травня 2021 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Флешмоб захисту навколишнього природного середовища
  Середа, 28 Квітня 2021 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Євроклубівці 12 гімназії м.Камянське взяли активну участь в шкільному тижні активізму, який проходив в рамках проєкту "Спільно Сильно" під девізом "Бери Роби Твори."
  Середа, 28 Квітня 2021 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
28 04.21 для четверокласників 12 гімназії координатор шкільного євроклубу "Сучасник"(Чирва В.В.) провела незвичайний урок про Європейський Союз.
  Вівторок, 27 Квітня 2021 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Учасників євроклубу «Мрія» Луцької гімназії №14 імені Василя Сухомлинського цьогоріч зацікавила тема збереження води та європейського ціннісного ставлення до водних ресурсів.
  Понеділок, 26 Квітня 2021 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
22 квітня - Міжнародний день Землі. Саме в цей день євроклуб "Гармонія" м.Бердичева розпочав проєкт "Зелений курс по-євроклубівськи", який є продовженням проєкту минулого року "Екологічна політика починається з тебе. Міркуй глобально-втілюй ллокально ".
  Вівторок, 20 Квітня 2021 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
17 квітня традиційно відзначався День навколишнього середовища в Україні. Євроклуб «Мрія» Луцької гімназії №14 під керівництвом координатора Оксани Тріль провів диспут і конкурс постерів.
  Вівторок, 20 Квітня 2021 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
З кожним роком святкування Дня навколишнього середовища в Україні збирає все більше учасників.
Долучилися до Дня довкілля і волинські євроклуби.
  Понеділок, 19 Квітня 2021 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
19 квітня відбулася зум-зустріч євроклубівців 12 гімназії м.Камянського з гімназистами м.Чорноморськ, під час якої учасники дізнавались про традиції ЄС.
  Понеділок, 29 Березня 2021 Зубкова Олена Петрівна Маріупольський будівельний коледж Маріуполь Євроклуби
Виховний захід до години Землі організовали члени євроклубу Маріупольськрго будівельного коледжу
  Неділя, 28 Березня 2021 Гарбуз Вікторія Ростиславівна Diversity м. Ковель Євроклуби
22 березня євроклубівці Diversity ліцею ім.Олени Пчілки м. Ковеля Волинської області долучилися до святкування Всесвітнього Дня води разом зі своїми партнерами eTwinning проєкту Healthy Wealthy.
  Понеділок, 22 Березня 2021 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
22 березня відзначається Всесвітній день води. У цей день у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів, адже більше мільярда людей на планеті використовують неякісну воду.
  Субота, 20 Березня 2021 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
17 березня в багатьох країнах світу відзначають цікаве свято – День Св. Патрика. Воно набуло великої популярності у світі. В цей день кожен може стати ірландцем, – говорить розповсюджене прислів’я.
  Субота, 20 Березня 2021 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Гімназісти долучилися до Global Money Week - глобальної ініціативи з фінансової обізнаності, в якій щорічно беруть участь 150 країн світу. Гасло цього року"Бережіть себе!Бережіть свої гроші!" закликає шанобливо ставитись до грошей як еквіваленту людської праці та можливостей.
  П'ятниця, 19 Березня 2021 Зубкова Олена Петрівна Маріупольський будівельний коледж Маріуполь Євроклуби
Євроклубівці декламували європейську поезію і складали вірші
  Неділя, 14 Березня 2021 Зоріна Надія EuroFix Маріуполь Євроклуби
Євроклуб Eurofix із Маріуполя шукає партнерів для реалізації проєкту.
  Субота, 27 Лютого 2021 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Члени євроклубу "Сучасник" міста Кам'янське взяли участь в освітньо-науковому заході "Школа молодого димпломата", який проводився кафедрою міжнародних відносин Дніпровського національного університету ім.Олеся Гончара.
  Субота, 20 Лютого 2021 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Традиційно до Міжнародного дня онкохворої дитини, 15 лютого, євроклубівці 12 гімназії м.Кам'янського провели благодійну акцію "Монетки діткам",ідею якої запозичили у благодійного фонду "Таблеточки".
  Понеділок, 15 Лютого 2021 Ярмолович Лариса Олексіївна Світ 95 Кривий Ріг Євроклуби
Відбулося незвичайне святкове засідання євроклубу "Світ-95" , присвячене Дню святого Валентина - свята любові, свято найкращих почуттів, що окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення.
  П'ятниця, 05 Лютого 2021 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Чи кожен євроклуб у школі може похвалитися, що має власний гімн? Навряд. А ось у школі села Піддубці Волинської області такий гімн був написаний ще 15 років тому. Автором його був поважний чоловік, голова Волинського крайового братства ОУН-УПА імені Клима Савура Василь Григорович Кушнір. Тоді слова і музику для щойно заснованого євроклубу він написав за власним бажанням і приніс у школу. Відтоді пройшло чимало часу, але слова, написані автором, збереглися і актуальні досі.
  Середа, 03 Лютого 2021 Логвиненко Наталія Миколаївна Євроклуб "MAYFLOWER", Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Лебедин Євроклуби
Це один із заходів, підтриманий в рамках проєкту "Підвищення обізнаності про права людини у молодіжній сфері як відповідь на COVID-19 у Сумській області", який реалізується Center for Euroinitiatives у партнерстві з Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації за підтримки Європейського молодіжного фонду.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.