Новини мереж ЄС

  П'ятниця, 22 Січня 2021 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
З нагоди Дня Соборності України євроклуб «Європейська єдність» Кам’янської гімназії № 39 провів урочисте зібрання онлайн «Час історичного вибору: ключові події Української революції 1917–1921 років».
  Вівторок, 19 Січня 2021 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
Вже четвертий рік поспіль наш євроклуб "Сучасник" з міста Кам'янське долучається до цікавої та важливої Міжнародної ініціативи Всесвітній День гідності.
  П'ятниця, 25 Грудня 2020 Ярмолович Лариса Олексіївна Світ 95 Кривий Ріг Євроклуби
24 грудня в Криворізькій гімназії №95 відбулося відкрите святкове засідання євроклубу "Світ-95", присвячене святкуванню Різдва в Європі. Запрошені гості - учні п'ятих класів.
  Понеділок, 21 Грудня 2020 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
Під такою назвою відбулося останнє у цьому семестрі засідання Євроклубу «Сузір’я» села Піддубці Волинської області. У форматі подорожі різдвяними європейськими країнами євроклубівці 6-х і 7-х класів провели інтелектуальне змагання. Учні здійснити віртуальну подорож передсвятковою Європою і дізналися, які традиції зустрічі Нового року та Різдва існують у різних країнах.
  Вівторок, 15 Грудня 2020 Ольга Ігнатенко Євроклуб " Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 Лиман Євроклуби
Шановна команда Євроквіз! Сьогодні ми отримали величезну посилку з призами Представництва ЄС в Україні! Учасники Євровікторини-2020 отримали свої сувеніри!!! Безмежно щасливі і вдячні за турботу та увагу! Це такий подарунок до Дня Святого Миколая та Новорічних свят: 10 футболок, значки, ручки, екоблокноти, браслети, м'ячики-антистреси, брелки, флешки, література тощо. Тепер наша команда євроклубу
"Меридіан" та eTwinning буде крута!!!
Готові знову грати в Євровікторину, проводити заходи та брати участь у міжнародних проєктах!!!
  П'ятниця, 11 Грудня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
А як дотримуються права дитини у сучасному світі?
  Вівторок, 08 Грудня 2020 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
6 грудня євроклуб "Сучасник"відзначив ювілей - 10 років існує в 12 гімназії м.Камянського дружна команда однодумців, яких цікавить європейське майбутнє України.
  Вівторок, 01 Грудня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Таку акцію провели євроклубівці рамках всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ
  Середа, 25 Листопада 2020 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
З нагоди відзначення Міжнародного Дня толерантності євроклуб «Європейська єдність» Кам'янської гімназії № 39 провів інтерактивний тренінг «Толерантність – запорука злагоди та успіху в житті людини».
  Середа, 25 Листопада 2020 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
У День вшанування пам'яті преподобного Нестора-Літописця традиційно відзначається День української писемності та мови.
У цей день активісти Євроклубу "Європейська єдність" Кам'янської гімназії № 39 підготували й провели мовознавчий турнір "Мова єднає всіх".
  Вівторок, 24 Листопада 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Члени Євроклубу "Сузір'я" подорожували до Франції. Під час квесту учні дізналися багато цікавого про країну
  Понеділок, 23 Листопада 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Сьогодні мене запросили виступити на полтавському радіо "Лтава".
  Неділя, 22 Листопада 2020 Ярмолович Лариса Олексіївна Світ 95 Кривий Ріг Євроклуби
20 листопада В Криворізькій гімназії № 95 відбулося відкрите засідання, присвячене Дню гідності та свободи. Присутні гості - представники сьомих класів, які приготували цікаві презентації міст України.
  Субота, 21 Листопада 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.
  Середа, 18 Листопада 2020 Чирва Валентина Василівна Євроклуб "Сучасник" Кам'янське Євроклуби
На шпальтах популярної в м.Камянському Дніпропетровської області газети "Любимый город" опублікована стаття про реалізацію наших євроклубівських проєктів "ПротиДіємо "мові ворожнечі": будуємо мости,а не стіни".
  Середа, 18 Листопада 2020 Логвиненко Наталія Миколаївна Євроклуб "MAYFLOWER", Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Лебедин Євроклуби
Бути прикладом і створювати екоострівці мають на меті євроклубівці! Про озеленення класної кімнати дбають і до екозаходів школярів залучають!
  Субота, 14 Листопада 2020 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
6 листопада в рамках Тижня енергозбереження учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею провели дві акції - "Батарейки, здавайтеся!" та "Добро жменями". Ці ініціативи є традиційними для ліцею, адже заклад освіти позиціонує себе як екошкола.
  Субота, 14 Листопада 2020 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
11 листопада, у День енергозбереження, представники євроклубу Чернігівського обласного педагогічного ліцею «ЄвроЧОПЛ» зібрали екоініціативну спільноту однодумців під час круглого столу «Поводження з відходами: прості кроки для збереження природи». Учасники обговорили важливі проблеми збору та переробки відходів, презентували свої проєкти.
  П'ятниця, 13 Листопада 2020 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
Євроклуб “Європейська єдність” Кам’янської гімназії № 39 провів відкрите засідання у форматі круглого столу на тему “Чарівна назва міста Кам’янське”
  Четвер, 12 Листопада 2020 Максимчук Тамара Європа Луцьк Євроклуби
11 листопада з нагоди Дня незалежності Республіки Польща, у Луцькому НТУ влаштували конкурс читацької майстерності польської поезії.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.