Новини мереж ЄС

  Вівторок, 23 Червня 2020 Сафронова Вікторія Миколаївна ЄвроGO м.Бердичів Євроклуби
Скайп-зустріч координаторів євроклубів у рамках проєкту "Змінюємо себе, а не клімат! Прямуємо разом з ЄС" - «ЄвроЧОПЛ» м.Чернігів; «Ми-разом» Смілянський ліцей «Лідер» (Черкаська обл.); «ЄвроGO» м.Бердичів (Житомирська обл.) та «Гармонія» (Бердичівська ЗОШ № 8 - Житомирська обл.)
  Понеділок, 22 Червня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
У рамках реалізації проєкту євроклубів за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» «Екологічна політика починається з тебе: міркуй глобально-втілюй локально» відбулась акція випускників 2020 "Краще дерево в садку, ніж кулька в небі"
  Понеділок, 22 Червня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
20 червня мене, як координаторку євроклубу, запросили на полтавський телеканал "Місто" розповісти про роботу нашого євроклубу.
  Четвер, 11 Червня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Онлайн зустріч представників трьох євроклубів у рамках проєкту "Зеленим ідеям зелене світло"- "Сузір'я" с. Піддубцівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Волинська обл.), "Меридіан" ЗОШ №4 м. Лиман( Донецька обл.). та "Dream Team" Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст. (Полтавська обл.).
  Четвер, 11 Червня 2020 Квітка Катерина Андріївна Євроклуб "Colourful Dreams" Сіверськ Євроклуби
Члени євроклубу"Colourful Dreams" активно приймають участь у Всеукраїнській онлан-вікторині від предстаництва ЄС в Україні.
  Четвер, 11 Червня 2020 Квітка Катерина Андріївна Євроклуб "Colourful Dreams" Сіверськ Євроклуби
Із метою популяризації вивчення англійської та французької мов, розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства учнів.
  Четвер, 11 Червня 2020 Квітка Катерина Андріївна Євроклуб "Colourful Dreams" Сіверськ Євроклуби
29 жовтня 2019 році в Сіверському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів №2 вчителі англійської мови взяли участь в онлайн-фестивалі «Європейська осінь -2019»
  Четвер, 11 Червня 2020 Квітка Катерина Андріївна Євроклуб "Colourful Dreams" Сіверськ Євроклуби
Створення каталогу "Віртуальна Європа" з метою виявлення та підтримки творчого потенціалу підростаючого покоління, зацікавлення вивченням іноземних мов та розширення знань учнів про країну, мову якої вони вивчають.
  Понеділок, 08 Червня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Сьогодні, 8 червня, відбулася запланована зустріч координаторів євроклубів, які беруть участь у проєкті"Зелене світло - зеленим ідеям".
  Понеділок, 08 Червня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Проект "Молодь за чисте довкілля"
  Неділя, 07 Червня 2020 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
В рамках проекту "Молодь за чисте довкілля"
  Неділя, 07 Червня 2020 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
"Гендерний центр освіти" Ізюмської ЗОШ №11 вже вдруге запросив координаторку Асоціації Євроклубів м. Харкова Таболіну Людмилу провести онлайн-конференцію в ZOOM на тему "Вдягаємо гендерні окуляри".
  П'ятниця, 05 Червня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
5 червня відзначається Всесвітній день довкілля, який цьогоріч присвячений збереженню біорізноманіття. Всесвітній день довкілля заснований згідно рішення Генеральної Асамблеї ООН від 15 грудня 1972 року в день відкриття Конференції ООН з проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 5-16 червня 1972 року).
  Вівторок, 02 Червня 2020 Таболіна Людмила Вікторівна Євроклуб БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Харків Євроклуби
Гендерний центр освіти - новий осередок толерантності та недискримінації на Харківщині, з яким почала активно співпрацювати з перших днів відкриття Асоціація Євроклубів м. Харкова.
  Понеділок, 01 Червня 2020 Рижко Аліна Анатоліївна Євроклуб "Гармонія" Бердичів Євроклуби
Заходи, що впроваджуються в СЗОШ №8, м.Бердичева щодо Захисту прав дітей
  Субота, 30 Травня 2020 Суховерхова Олена Петрівна Ucan Харків Євроклуби
В рамках святкувань Днів Європи була проведена он-лайн зустріч з активною учасницею ГО "Кластер Неформальної освіти"
  Четвер, 28 Травня 2020 Максимчук Тамара Європа Луцьк Євроклуби
Студенти і викладачі кафедри Луцька як завжди активні у вивченні питань Європейської інтеграції. Саме тому вони прийняли активну участь у проходженні євровікторини щодо перевірки своїх знань.
  Середа, 27 Травня 2020 Хриплива Таїса Олександрівна DreamTeam Решетилівський район Євроклуби
Підвели підсумки конкурсів, які були проведені під час святкування Дня Європи в Україні. Наше почесне журі визначило переможців у кожній номінації
  Четвер, 21 Травня 2020 Ольга Ігнатенко Євроклуб " Меридіан" Лиманської ЗОШ №4 Лиман Євроклуби
Члени євроклубу " Меридіан" зацікавили дітей різного віку та організували справжнє свято. Зустріч онлайн, як з'ясувалось пізніше, це круто!!!
  Четвер, 21 Травня 2020 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
Цього року святкування Європи ми проводили онлайн.Але цей тиждень святкування був дуже креативний та суперовий. Було проведено багато різних цікавих івентів нашими євромережами.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.