Новини мереж ЄС

  Середа, 19 Жовтня 2022 Тріль Оксана Ярославівна Європейський Клуб "Мрія" Луцьк Євроклуби
У рамках проєкту "Формула чистого повітря", який учні Луцького ліцею # 14 імені Василя Сухомлинського реалізують спільно зі своїми однодумцями з ЗОШ І-ІІІ ступеня села Піддубці Луцького району (ЄК "Сузір'я"), євроклуб "Мрія" провів кілька цікавих заходів, спрямованих на свідоме ставлення до збереження чистоти повітря.
  Середа, 12 Жовтня 2022 Яськова Ірина Михайлівна "Insight" м. Чугуїв Євроклуби
В Чугуєві (Харківська область) на базі КЗ "Чугуївський ліцей № 5" відкрився євроклуб "Insight"
  Неділя, 09 Жовтня 2022 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
В нашому інформаційному світі журналісти стають посередниками між суспільством та владою. Тому розуміння, що таке журналістьські стандарти, заказні матеріали та вміння відрізнити правдиві новини від фейкових - важливі складові медіаграмотності.
  П'ятниця, 30 Вересня 2022 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
В рамках євроклубівського проєкту, який підтримується Представництвом ЄС в Україні, євроклубівці "Сучасника"(гімназія 12, м.Камянське) та їх партнери взяли участь у тематичному тренінгу, присвяченому медіаграмотності.
  Середа, 28 Вересня 2022 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
У рамках реалізації проєкту євроклубу "Єднаємося заради миру", що підтримується Представництвом Європейського Союзу в Україні, 28 вересня був проведений конкурс малюнків "Мрії крізь руїни очима дітей".
  Середа, 28 Вересня 2022 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
У рамках реалізації проєкту "Єднаємося заради миру", що підтримується Представництвом Європейського Союзу в Україні та ГО "Євроквіз" Euroquiz.org.ua 21 вересня євроклуб "Європейська єдність" ліцею № 39 м. Кам'янське провів флешмоб "Діти Кам'янського за мир". До заходу долучилася вся шкільна громада.
  Середа, 28 Вересня 2022 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
20 вересня 2022 р. для шкільних євроклубів відбулася європейська толока "Євроклуби Кам'янського: нові виклики та можливості".
  Середа, 28 Вересня 2022 Пономарьова Наталія Європейська єдність Кам'янське Євроклуби
У рамках реалізації проєкту "Єднаємося заради миру", що підтримується Представництвом ЄС в Україні 16 вересня 2022 р. Євроклуб "Європейська єдність" ліцею № 39 м. Кам'янське провів круглий стіл на тему «Разом до перемоги: повага, безпека та гідність для всіх».
  Неділя, 25 Вересня 2022 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Акція "Чистий Шакунів гай"
  Неділя, 25 Вересня 2022 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
Медіаграмотність сьогодні - це справжня зброя проти інформаційної агресії. Саме тому,проєкт євроклубу "Сучасник" має на меті навчити молодь "знати, вміти, розрізняти" маніпуляції та різні способи впливу медіа.
  Неділя, 25 Вересня 2022 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
Євроклубівець та лідер Євроклубу "Сучасник" Данило Худяков став слухачем Єврошколи-2022 та взяв участь в її урочистому відкритті.
  Неділя, 25 Вересня 2022 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
Євроклубівці "Сучасника"(м.Камянське, гімназія 12) відзначили Міжнародний день Миру разом з учнівством гімназії флеш-мобом, майстерками та долученням до акції "Смілива гривня".
  П'ятниця, 23 Вересня 2022 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Відеовікторина "Полікультурність країн ЄС"
  Неділя, 11 Вересня 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Набір на програму «Посли європейської молоді» знову відкрито!
  П'ятниця, 02 Вересня 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Хочеш дізнатися більше про історію та культуру країн ЄС, що підтримують Україну на її шляху до перемоги? Хочеш розвинути навички роботи у команді, пошуку, аналізу та синтезу інформації?
Тоді хутчіш реєструйся на на захід «TogetherEve 1.0: Естонія, Іспанія, Швеція»!
  Вівторок, 12 Липня 2022 Тетяна Лепеха Сузір'я село Леляки Баришівського району Євроклуби
Євроклубівці "Сузір`я" взяли участь в квесті на знання європейської культури у рамках проєкту "Ми пізнаємо полікультурність країн ЄС"
  Вівторок, 28 Червня 2022 Логвиненко Наталія Миколаївна Євроклуб "MAYFLOWER", Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Лебедин Євроклуби
Євроклубівці шкільного євроклубу "Mayflower" Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 здобули перемогу в обласному правовому QUIZ до Дня КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
  Четвер, 23 Червня 2022 Паустовський Віктор Олександрович Шкільний європейський клуб "Єдність" Сухополов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернігівської обласі с. Сухополова Прилуцького району Євроклуби
В рамка проєкту «Прямуємо разом: створення регіональної мережі євроклубів в Чернігівській області» учасники євроклубу «ЄДНІСТЬ» Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІ ст.з 06 по 17 червня 2022 р. брали участь двотижневій Всеукраїнській програмі обміну у форматі літнього онлайн-табору для шкільних команд з різних регіонів України за участю іноземних та українських волонтерів «UKRAINE is the CAPITAL of GREAT PEOPLE».
  Четвер, 23 Червня 2022 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Цікавишся екологією та прагнеш допомагати країні на інформаційному фронті, але не знаєш як?

Тоді реєструйся на безкоштовний дводенний тренінг «EcoVision for EuroCohesion»!
  Неділя, 19 Червня 2022 Логвиненко Наталія Миколаївна Євроклуб "MAYFLOWER", Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Лебедин Євроклуби
17 червня Євроклуб “Mayflower” Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 провів флешмоб “Україна та Європа разом”.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.