Європодорож «Австрія. Країна вальсів і гір»

  Четвер, 31 Жовтня 2019 Неделяєва Інна Борисівна Дитяча бібліотека КЗК "Жовтоводська ЦБС" Жовті Води Бібліотеки

15 жовтня 2019 року в дитячій бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» для читачів середнього шкільного віку проведено європодорож «Австрія. Країна вальсів і гір». Захід відбувся в рамках Року української культури в Австрії, мета якого - поглибити взаєморозуміння культур двох країн.

Юні користувачі здійснили віртуальну подорож до мальовничої та самобутньої країни високої культури в Європі – Австрії. Подорож супроводжувалась зображеннями гарних краєвидів Альп та великих міст країни. Бібліотекар ознайомила присутніх з історією та традиціями Австрії, письменниками та дитячою літературою і запропонувала прослухати музичні композиції відомих австрійських композиторів Моцарта, Бетховена та народного тірольського співу йодлем.

Діти із задоволенням долучилися до розгадування кросворду та відповідали на запитання вікторини, із захопленням взяли активну участь у народних іграх австрійців, позмагалися на удаваних лижах та пограли в імпровізований хокей, а під звуки гарної мелодії Й. Штрауса «Казки Віденського лісу» вчилися танцювати вальс. Гарним доповненням заходу стала книжкова виставка «Знайома та незнайома Австрія», на якій була представлена художня дитяча література письменників Австрії та друковані видання пізнавального характеру, представлені у Куточку Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці», які надають можливість краще пізнати Австрію.


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.