День Європи онлайн на Кіровоградщини

  Понеділок, 18 Травня 2020 Арутюнян Олена Сергіївна Рада євроклубів Кіровоградщини м. Кропивницький Євроклуби

День Європи онлайн розкрив європейські цінності та, щляхом діджіталізації, долучив до Євровечірки та відзначення Дня Європи в Україні майже 2 тис. учасників

16 травня 2020 року відбулась онлайн зустріч «Дні Європи онлайн» до Дня Європи в Україні. Ця яскрава подія об’єднала молодь – представників молодіжних організацій, закладів освіти, євроклубів, представників обласної ради молодіжного самоврядування, ініціативні групи, представників влади, бізнесу, громадськості.

Організатори заходу:

 • Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості,
 • Рада євроклубів Кіровоградщини за партнерства та підтримки Інформаційної підтримки мереж ЄС в Україні та Представництва ЄС в Україні,
 • управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації,
 • Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату,
 • Центру європейської інформації Представництва ЄС в Україні при ЦДПУ ім. Винниченка,
 • Центру розвитку національних культур «Єдина родина»,
 • ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області».

Хоча заходи відбувались онлайн – вони були цікавими і різноманітними та включали «живе спілкування» під час «Євровечірки», панельну дискусію та цикл тренінгів європейської тематики під час проведення «Днів кар’єри ЄС», творчі конкурси:

 • «Єврокрила» - відеопрезентації танців, піснів, віршів про країну та/або мовою країни Європи;
 • «Євросмак» - відеопрезентації приготування страви, яка представляє країну Європи;
 • «Євромода» - відео презентації національного костюму та/або одягу кольорів прапору цієї країни;
 • «Євромістечко» - малюнок та опис міста, де дотримуються європейські цінності;
 • «Історії успіху: а що після євроклубу?».

Цього року «День Європи в Україні» проходив креативно та діджіталізовано- це різноманітні, цікаві, яскраві та змістовні онлайн привітання, вікторини, Team Quiz, квест, флешмоб, концерт та незабутні партнерські зустрічі. Про європейські цінності, глобальні цілі сталого розвитку, особливості історії та культури країн Європейського Союзу дізнавались під час виступів -презентацій учасників заходу з усіх районів Кіровоградської області, з Вінницької, Волинської, Київської, Черкаської, Чернігівської, Харківської, Полтавської, Донецької, Чернівецької, Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Рівненської областей.

Учасники зустрічі мають можливість тримати Сертифікати, переможці конкурсів нагороджені Дипломами та пам’ятними подарунками! Для цього просимо заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4qTWaiNpOJMDmgyvOEDLfSshNdxqxfVhANB8UUoIwacPlyA/viewform?fbclid=IwAR1sJ8l5Ljup3yUxPOg_VRQA8qJacH-9ZqsZI24KPJ1npBQGAZUlN_nvJuo  День Європи в Україні - це наша відповідальна щоденна праця щодо впровадження європейських цінностей, демократичних принципів, розбудови міжкультурного діалогу, налагодження партнерства та співпраці.

Відео


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.