Євроклубівці налагоджують діалог з польською молоддю

  Вівторок, 19 Жовтня 2021 Яковлєв Артем Сергійович Миколаївський міський молодіжний ЄвроКлуб "Діалог" Миколаїв Євроклуби

Вже не перший рік міський молодіжний євроклуб «Діалог» і євроклуб «Країнами і континентами» МЗШ № 45 співпрацюють з польським обласним товариством «Полонія Семпер Фіделіс». Нещодавно учасницю євроклубу «Діалог» ученицю МЗШ № 45 Макаренко Анастасію, в рамках цієї багаторічної дружби, запросили в місто Одеса для участі в інтеграційному проекті «Загальне минуле, загальне майбутнє» НКОП «Польська Нота».

Організаторами цієї акції стали ХХІ Ліцей ім. Колонтая у місті Варшаві та НКОП «Польська Нота» при повній фінансовій підтримці Польсько-Української Ради обміну молоддю. Мета заходу: інтеграція молоді, обмін досвідом і ідеями, як молодь бачить майбутнє наших країн-сусідів.

З 4 по 14 жовтня відбулася зустріч української і польської молоді. Відкриті до спілкування діти знайомили один одного зі своїм життям, історією, культурою та традиціями своїх країн. В кожній країні є свої проблеми, є свої стереотипи життя. На майстер-класах молодь вчилася долати ці стереотипи, разом робили ролики, слухали цікаві лекції з історії Польщі та України. На учасників очікували цікаві екскурсії Одесою, подорож до картинної галереї, в пасаж, будинок з атлантами, Палац Бжозовського, Одеський історико-краєзнавчий музей. Польським гостям було цікаво познайомитися з пам’ятками архітектури на території Одеси, які пов’язані з Польщею. Разом ми відвідали Бєлгород. А потім була цікава зустріч в Польському консульстві, Настя Макаренко розповіла про діяльність євроклубу «Діалог». Нашим гостям було дуже цікаво. Вони пропонували нам продовжити спілкування онлайн. Поверталися до дому наші нові польські друзі з добрими спогадами про Україну, яка їм дуже сподобалася. І нам сподобалися наші однолітки з польського ХХІ Ліцею ім. Колонтая у місті Варшаві.


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.