Міжнародний день прав людини

  П'ятниця, 10 Грудня 2021 Зубкова Олена Петрівна Маріупольський будівельний коледж Маріуполь Євроклуби

10 грудня – Міжнародний день прав людини
Напередодні 10 грудня, коли відзначається Міжнародний день прав людини, куратори євроклубу «Маріупольський будівельний коледж» провели гру «Права людини понад усе» серед студентів І курсів.

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Напередодні 10 грудня, коли відзначається Міжнародний день прав людини, євроклубівцями «Маріупольський будівельний коледж» разом з куратором Мальцевою Н.О., Рамусь А.А. та викладачем правознавства Баркіною Н.М. було проведено гру «Права людини понад усе» серед студентів І курсів груп АМ-11 та С-11.

З метою формування людської гідності, свободи особистості, міжособистісних стосунків євроклубівці були поділені на команди, кожна з яких мала свою групу підтримки. Основним завданням для команд було створення кластера «Різновиди права». У дусі толерантності, дружби, миролюбності та доброти учасники розподіляли представлені права і свободи людини та громадянина України на особисті, політичні, соціально-економічні та культурні. Вболівальники тим часом заробляли додаткові бали для своїх команд. Через призму сучасної підліткової та класичної літератур для них були представлені ситуації з різноманітним порушенням прав людини. Під час обговорення студенти дійшли згоди щодо прав, які порушувалися та навіть пропонували, як краще вирішити складні ситуації. Після завершення складання кластера, відбувся підрахунок правильних відповідей, де перемогу одержала команда групи АМ-11. Як зазначили євроклубівці, обговорення теми «Права та свободи людини» є надзвичайно важливою та корисною для формування майбутнього кожної людини.


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.