Відкриття євроклубу «InfoEU»

  Четвер, 02 Червня 2022 Тур Олександр Миколайович Євроклуб «InfoEU» Шостка Євроклуби

На базі Шосткинської міської малої академії наук учнівської молоді відбулося відкриття євроклубу «InfoEU».

В рамках виконання проєкту ім. Жан Моне «Застосування інтегрованих комунікацій для інформування громадськості з питань Європейської інтеграції та електронної демократії» програми ЄС Еразмус+ викладачами кафедри економіки та управління Шосткинського інституту Сумського державного університету 18 травня 2022 року на базі Шосткинської міської малої академії наук учнівської молоді відбулося відкриття євроклубу «InfoEU».

Учні шкіл, студенти інституту прийняли активну участь в заході, який проводився онлайн. Викладачі Шосткинського інституту СумДУ Новикова Інна, Пригара Ірина, Тур Олександр провели цікаві вікторини та конкурси, завдячуючи яким учасники заходу дізналися про історію заснування та розвитку ЄС, про основні цінності, які сповідує європейська спільнота. Жвава дискусія, веселий настрій панували протягом всього часу проведення заходу. З нетерпінням будемо чекати нових зустрічей в євроклубі, який продовжить свою роботу на базі Шосткинської МАН.

Якщо бажаєте дізнатися більше про Європейський Союз, про традиції, культуру та побут європейців різних країн та багато іншого, тоді приєднуйтесь до нас. До нових зустрічей на пізнавальних та веселих заняттях в євроклубі «InfoEU».


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.