"Ф.Нансен та Україна"- проект Royal Zhovkva

П'ятниця, 24 Лютого 2023 Скрипка Михайло Степанович ROYAL Zhovkva Жовква Євроклуби Євроклуби
Ініціатива дівчат євроклубу "Royal Zhovkva" про норвезького мандрівника Нансена і його зв'язок з Україною

Що ви знаєте про Норвегію? Зимові види спорту, Скандинавія, вікінги... футболіста Холанда⚽ з Манчестер сіті. Це мабуть все? А чи знаєте ви, що початком повномасштабного російського вторгнення Норвегія підтримує Україну і 6 лютого 2023 р. стало відомо, що уряд Норвегії готує для України п'ятирічну програму фінансової допомоги у розмірі 75 млрд. норвезьких крон або близько $7,3 млрд (це 15 млрд. норвезьких крон на рік). Це найбільша в історії Норвегії програма допомоги іншій державі. Її назвали “програмою Нансена” на честь 100-річчя присудження Нобелівської премії миру норвезькому досліднику, вченому, дипломату та гуманітарному діячу Фрітьйофу Нансену. Він зробив величезний внесок у розбудову міжнародної системи захисту людей, які рятуються від переслідувань та конфліктів. Саме він створив у 1922 році перший правовий інструмент міжнародного захисту біженців – «паспорт Нансена», який визнали уряди 52 країн. 

На жаль, в Україні досі мало знають про національного героя Норвегії Фрітьйофа Нансена. Сьогодні дівчата підготували проект "Нансен та Україна" в якому охарактеризували внесок та місце мандрівника в українській історії Дякуємо Європейський Центр Вергеланда Програма "Демократична школа" за ідею проведення, було цікаво дізнатися багато фактів про зв'язок Нансена з Україною♥️

Усі новини євроклубу "ROYAL Zhovkva"
Субота, 11 Березня 2023
10 березня відбулася командна гра про боротьбу з російськими фейками та маніпуляціями в умовах війни. Серед команд була Royal Zhovkva.
Неділя, 19 Лютого 2023
15 лютого відбулося засідання євроклубу "Royal Zhovkva" до дня закоханих на тему "Кохання в історії:відомі пари, що змінили світ"
Субота, 11 Лютого 2023
Дистанційне заняття з євроклубівцями до Дня Соборності 22 січня
Субота, 11 Лютого 2023
У Жовкві активна учнівська молодь відродила європейські традиції Жовківського ЗЗСО № 2

Більше новин Мереж ЄС
Понеділок, 26 Травня 2025 Левченко Ірина Василівна Євроклуб «NEW STAR» Полтава Євроклуби Євроклуби
У рамках Днів Європи кафедра міжнародних економічних відносин та туризму традиційно провела брейн-ринг «Україна – ЄС: відоме та невідоме». У заході взяли участь команди студентів спеціальностей Міжнародні економічні відносини, Маркетинг і Фінанси.
П'ятниця, 23 Травня 2025 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби Євроклуби
Відбулася зустріч учасників євроклубу "Сузір'я" Піддубцівського ліцею зі студентами ВНУ імені Лесі Українки. Брейн-ринг ''Зірка України в сузір'ї Європи'' об'єднав учнів Піддубцівського ліцею та другокурсників факультету міжнародних відносин на базі Інформаційного Центру ЄС у місті Луцьку
П'ятниця, 23 Травня 2025 Людмила Радченко HistoryEU Київ Євроклуби Євроклуби
13 травня я, Бачинська Христина, мала унікальну нагоду відвідати святкування Дня Європи в самому серці України - Києві. Це був надзвичайно емоційний і натхненний день, який я не забуду ніколи.