Спільне засідання євроклубів УІПА та Харківського ліцею № 144“МОВНЕ РОЗМАЇТТЯ – ОДНА З СУТТЄВИХ РИС ЄВРОПИ” до Дня європейських мов

  Понеділок, 25 Вересня 2023 Шапаренко Олена Володимирівна Євроклуб УІПА (Euroclub UEPA) Харків Євроклуби

25 вересня 2023 відбулось спільне засідання єврокулубів УІПА (координатор Шапаренко О.В.) та Харківського лицею №144 (куратор Соколова Л.Г.) в рамках проекту “ Українська молодь на шляху до демократичних цінностей”, що триває з початку 2023 року та підтриманий Представництвом Європейського Союзу в Україні. Засідання “МОВНЕ РОЗМАЇТТЯ – ОДНА З СУТТЄВИХ РИС ЄВРОПИ” було присв’ячене Дню європейських мов, що відмічається 26 вересня.

Засідання “МОВНЕ РОЗМАЇТТЯ – ОДНА З СУТТЄВИХ РИС ЄВРОПИ” було присв’ячене Дню європейських мов, що відмічається 26 вересня. Загальною метою Дня європейських мов є заохочення та підтримка багатого мовного та культурного розмаїття Європи. З привітальним словом до присутніх звернулась координатор Євроклубу УІПА, к. філос.н., доцент Шапаренко О.В. З доповіддю виступила студентка 3 курсу УІПА, президент Євроклубу УІПА Швець Дарина. Вона навела цікаві дані про мови Євросоюзу. Студенти мали нагоду перевірити свою увагу під час вікторини та отримати призи за вдалі відповіді. Змістовним було і подальше обговорювання питань, пов’язаних з власним досвідом вивченням іноземних мов. Захід було проведено англійською мовою, усі присутні продемонстрували навички впевненого користування іноземною мовою. Дякуємо студентам: Пилипченко Н. (3 курс), Дахно І. (1 курс), Кошарний К. (3 курс), Вишневська К. (1 курс), Гладілка А. (1 курс), Гук В. (2 курс), Мульгіна О. (2 курс), Климова А. (2 курс) та ліцеїстам: Боготала Д., Дуб Г., Карасава С., Олейник А., Піженко С., Сергійчук С. за активну участь у дискусіях. Окрема подяка за допомогу в організації Нестеренко Р. О. , технічне супроводження та затишну атмосферу студентського хаба від Батуріна М. Та Присяжного О.


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.