Навчання в ЄС безкоштовно: Франція

Четвер, 30 Листопада 2023 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA YEA
Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт????? Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це РЕАЛЬНІСТЬ✨, яка доступна кожному та кожній вже зараз.

Освіта в Європі безкоштовно та легко? Невже це не жарт?

Посли європейської молоді в Україні точно знають, що це РЕАЛЬНІСТЬ✨, яка доступна кожному та кожній вже зараз. Цього разу ми підготували для вас інформацію про можливості безкоштовного навчання в країні що асоціюється в нас з мистецтвом, модою та цікавою історією - Францією!

Що на вас чекає? – особливості системи вищої освіти у Франції; – вимоги для вступу на бакалаврські та магістерські програми; – стипендії для українців та українок; – рекомендації щодо адаптації в Франції.

Спікерки заходу:

- Катерина Мартинюк Посолка європейської молоді (з 2018) Студентка Університету Париж 1 Пантеон-Сорбонна та ESCP

- Анна Базарна бакалавр Dauphine PSL (Top 1 universities in France) магістр в HEC Paris (Top 1 business schools in Europe) на програмі Masters in Management (Top 1 programs in the world)

Коли: 6 грудня ⏰ Час: 19:00 Місце: онлайн-платформа Zoom

❗️Дедлайн реєстрації: 5 грудня о 18:00

Що потрібно, щоб потрапити на захід? Зареєструватися: https://forms.gle/wd3jmqWzN8cj4ceh9 Чи надійде підтвердження реєстрації? Так, до 19:00 5 грудня (раптом підтвердження не надійде, обов’язково пишіть на yeasukraine@gmail.com) \

Більше інформації про Послів європейської молоді: https://euneighbourseast.eu/young-european-ambassadors/

Заохочуємо долучитись до нашої Facebook групи 'Young European Neighbours' network та Telegram каналу “Можливості для української молоді від ЄС”: https://t.me/Yeas_opportunities.

#EU4youth #strongertogether #ПрямуємоРазом