✨ZoomingRights 2.0: Молодь у Всесвіті Прав Людини

  П'ятниця, 02 Лютого 2024 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA

Ініціатива “Посли європейської молоді” в Україні організовує продовження крутезної події “ZoomingRights 1.0”, аби ще більше та якомога цікавіше розказати про права людини та їх захист на практиці!

Ініціатива “Посли європейської молоді” в Україні організовує продовження крутезної події “ZoomingRights 1.0”, аби ще більше та якомога цікавіше розказати про права людини та їх захист на практиці!

Протягом “ZoomingRights 2.0: Молодь у Всесвіті Прав Людини” на вас чекатимуть 3 ну дуже цікаві та насичені подіями дні:

✨9-го лютого (16:00–18:00): Kahoot-вікторина для перевірки власних знань та інформативна лекція на тему: "Захист прав людини інституціями ЄС" від Пустової Вікторії, посолки європейської молоді в Україні, випускниці проєкту “EU Study Days 2023” від Представництва ЄС в Україні!

✨10-го лютого (16:00–19:30): захоплююча лекція від Олександри Вергелес, юристки, посолки європейської молоді в Україні на тему: “Практичний захист своїх прав в Україні”, де ви дізнаєтесь більше про те, як звертатися до органів влади за допомогою, писати заяви, позови та що робити, якщо порушили ваше право на захист персональних даних в Інтернеті.

А також, звісно, інтерактивна гра про інституції ЄС та насичені дискусії!

✨11-го лютого (16:00–18:00): турнір, де кожен та кожна зможуть попрацювати в команді та позмагатись за крутезні подарунки від ініціативи “Посли європейської молоді” в Україні у використанні набутих знань!

Коли: 9 – 11 лютого 2024 року, початок о 16:00 за Києвом

Для кого: молоді будь-яких спеціальностей та сфер інтересів, що готова вже зараз поринути у світ прав людини

Формат: онлайн, Zoom

Хутчіш реєструйтесь, заповнивши цю формочку та долучайтесь до події!

❗️Дедлайн реєстрації: 8 лютого 2024, 18:00 за Києвом

Реєстрація https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOQ918eWyWKi57Ke6htU2P66COhzh_rY31Ycm0KiZinAugdQ/viewform

Важливо: після реєстрації вам прийде на пошту посилання на Телеграм-чат – обов’язково долучіться до нього, адже вся комунікація відбуватимуться саме там

⚡У випадку труднощів – пишіть в Телеграм Гуркіній Олені - членкині борду ініціативи “Посли європейської молоді” в Україні @Lena_0000 або на пошту lenagurkina2006@gmail.com

Захід реалізується ініціативою “Посли європейської молоді” в Україні, що діє у межах комунікаційної регіональної програми Європейського Союзу “EU NEIGHBOURS EAST”

Більше про послів та посолок європейської молоді: https://euneighbourseast.eu/young-european-ambassadors/

Для отримання сповіщень про актуальні можливіості від ЄС для молоді заохочуємо підписатись на Telegram-канал від послів та посолок європейської молоді: https://t.me/Yeas_opportunities

Відео


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.