EuroFocus Розширює Горизонти: Нові Міжнародні Проєкти eTwinning у 2025/2026!

Понеділок, 08 Грудня 2025 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби Євроклуби
Ми раді повідомити, що учасники нашого проєкту "EuroFocus" (який відбувається за підтримки Представництва ЄС в Україні) активно розпочинають 2025/2026 навчальний рік із приєднання до низки захоплюючих міжнародних проєктів eTwinning!

Навіщо eTwinning?

Участь у цих проєктах дозволяє нашим учням не лише покращити володіння англійською мовою, але й набути життєво важливих навичок 21 століття: співпраця з європейськими партнерами, розвиток медіаграмотності та міжкультурної комунікації. Це прямий шлях до формування свідомих та активних європейських громадян.

Наші Проєкти 2025/2026

Цього року наші євроклуби взяли участь у таких міжнародних освітніх ініціативах:

Євроклуб "Euro Sun"

Цей клуб приєднався до проєктів, що фокусуються на особистісному зростанні та глобальному діалозі:

  • THE COLORS OF NEO (GUIDED BY THE COURAGE BIRD): Проєкт, спрямований на розвиток емоційного інтелекту, стійкості та хоробрості, використовуючи мистецтво та креативність.
  • STEM Solver Team & Future Problem Solvers: Ініціатива, де учні працюють над вирішенням реальних глобальних проблем, використовуючи науковий (STEM) та критичний підхід.

Євроклуб "EuroMix"

Учасники клубу "EuroMix" зосередилися на комунікативних та соціальних компетенціях:

  • Babbel Express: Проєкт, що дає можливість інтенсивно практикувати розмовну англійську та вивчати культурні особливості європейських країн.
  • Skills for Life Heroes: Фокусується на набутті ключових життєвих навичок, таких як фінансова грамотність, тайм-менеджмент та лідерство.
  • Unusual Holidays: Творчий обмін інформацією про незвичайні та маловідомі свята, що сприяє глибшому розумінню культурної спадщини партнерів.

Євроклуб "EuroSpark" (м. Путивль)

Цей клуб концентрується на екології та громадянській активності:

  • Many friends: Green Steps for a Happier Planet! Проєкт, присвячений екологічним ініціативам, захисту довкілля та формуванню "зелених" звичок.
  • Voices of Youth: Global Citizens in Action: Навчання молоді активній громадянській позиції та участі у глобальних ініціативах.

Євроклуб "Дослідники" (м. Хуст)

Учні цього клубу зосередилися на міжкультурному діалозі та єдності:

  • One E-Twinning heart with many voices! Проєкт про єдність у різноманітті, де учні діляться своїми голосами та думками щодо важливих європейських тем.
  • Patchwork Planet: Exploring the Colors of our Cultures: Спільне вивчення культурних особливостей, традицій, мистецтва та мови країн-партнерів.

Євроклуб "Шанс" (ХЛ 132)

Цей клуб досліджує творчість та новітні зв'язки:

  • Magical connections: Проєкт, зосереджений на створенні чарівних зв'язків та спільної творчості між учнями різних країн.
  • Amazement park: Ініціатива, що стимулює креативність, винахідливість та створення віртуальних просторів чи проєктів, що викликають захоплення.

Євроклуб "Гравітація"

Цей клуб фокусується на екології та цифровому громадянстві:

  • A BRAVE NEW WORLD FOR DIGITAL CITIZENS: Проєкт про цифрову безпеку, медіаграмотність та відповідальне громадянство у віртуальному просторі.
  • Voices of Youth: Building a Better Future: Навчання молоді активній громадянській позиції та участі у глобальних ініціативах, спрямованих на майбутнє.
  • Green Homeland, Green World: Hand in Hand with Nature: Масштабний екологічний проєкт, що об'єднує ініціативи на місцевому та глобальному рівнях.
  • The Water Within Us: Дослідження важливості водних ресурсів, їхньої охорони та впливу на життя.

Бажаємо нашим учасникам успіху, натхнення та плідної співпраці з колегами з усієї Європи!

Хто ще не приєднався до програми eTwinning- хутко приєднуйтесь!

Тут ви знайдете проєкти на любий смак з партнерами з будь-яких Європейських краін!

Усі новини євроклубу "Євроклуб EuroMix"
Вівторок, 21 Квітня 2026
16 квітня в межах проєкту «EuroShield: Аналізуй, Фільтруй та Ретранслюй!», що реалізується за підтримки Делегації ЄС в Україні в рамках проєкту “EUkraine: Study and Networking” відбулася неймовірна подія.
Четвер, 02 Квітня 2026
31 березня 12 євроклубів зібралися разом, щоб опанувати суперсилу сучасності - OSINT (розвідку на основі відкритих джерел).
В межах проєкту «EuroShield: Аналізуй, Фільтруй та Ретранслюй!» євроклуб EuroMix (ХЛ №91) провів практичний воркшоп для початківців.
Субота, 21 Березня 2026
19 березня інфопростір України став трішки безпечнішим! 14 євроклубів з різних куточків нашої країни об'єдналися на онлайн-зустрічі в межах проєкту «EuroShield: Аналізуй, Фільтруй та Ретранслюй!».
Неділя, 30 Листопада 2025
28.11.2025 відбувся онлайн- турнір баттл між євроклубами "Together to success" (ліцей №157, Харків) та Euroclub "EuroMix" Харківського Ліцею №91, у якому учні взяли участь у євроквесті "Подорожуємо Європою" та позмагалися у знаннях європейських столиць.

Більше новин Мереж ЄС
Субота, 18 Квітня 2026 Пономарьова Наталія Вічеславівна Євроклуб "Європейська єдність" Кам'янське Євроклуби Євроклуби
17 квітня ми об’єднали на зустрічі євроклубівців одразу з чотирьох областей: Дніпропетровської, Кіровоградської, Тернопільської та Харківської. Захід пройшов у форматі євробранчу, що дозволило поєднати освітню складову з відкритим обміном думками у дружній атмосфері.
П'ятниця, 17 Квітня 2026 Щербатюк Леся Анатоліївна You and Me Черкаси Євроклуби Євроклуби
Євроклуб "You and me" Черкаської загальноосвітньої школи №7 успішно провів тренінг у форматі World Café «Молодь і майбутнє України в Європі» в межах проєкту «Європа поруч: молодь творить майбутнє України», що реалізується за підтримки проєкту Делегації ЄС в Україні «EUkraine: Study and Networking»
Субота, 11 Квітня 2026 Пономарьова Наталія Вічеславівна Євроклуб "Європейська єдність" Кам'янське Євроклуби Євроклуби
10 квітня євроклуб "Європейська єдність" Ліцею № 39 м. Кам'янське перетворився на справжній майданчик для сміливих виступів й обміну знаннями. Учасники євроклубу провели захід у незвичному форматі пітчингу на тему "Європейський Союз: історія, символи, цінності".