Друзів багато не буває, спікерів теж!

Вівторок, 13 Березня 2018 Берлін Ольга Анатоліївна Євроклуб "Астра" Кропивницький Євроклуби Євроклуби
Євроклуб «Астра» активно шукає партнерів для проекту «The Informed Choice».

До нас вже долучилися: євроклуб " Соняшник", комунальний заклад "Глинське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад" Світловодської районної ради, Вільшанський ЦДЮТ, євроклуб "Млади сьрдца", євроклуб "Євродіти" Грузківського НВК Кіровоградського району, євроклуб 'Промінь Європи' загальноосвітнбої школи 1-2 ступенів, філія Новостародубської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів, євроклуб "Єврозоря" Луцької ЗОШ 25. 

Крім того, в нас же є перший спікер - військовий журналіст Іриною Сампан! У п’ятницю, 16 березня, вона проведе лекцію «Знайомство з медіа» для учнів Кіровоградського облкомплексу. Активно ведемо перемовини з центром зайнятості та місцевою ТРК. We will keep you updated! Якщо в вас раптом виникло бажання до нас приєднатися, пишіть на nastasiakondaurova@gmail.com, або шукайте нас у соцмережах https://www.facebook.com/profile.php?id=100001874073359,  https://www.facebook.com/profile.php?id=100012891826923.

Ми відкриті до спілкування: ви можете написати нам навіть не з приводу проекту, а просто якщо вам сумно! Ми дуже любимо наших партнерів, і якщо ви раптом будете в нашому регіоні, ми неодмінно чекатимемо вас на каву!