Кременчуцькі школярі, члени ЦДД "Україна.Європа.Світ." - учасники міжнародного соціального проекту "Книга добра"

  Неділя, 10 Березня 2019 Euroquiz

Представники Центру дитячої дипломатії «Україна.Європа.Світ» Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» відвідали Румунію.

За підтримки Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Посольства України в Румунії, 80 учасників міжнародного соціального проекту "Книга Добра" та організатори проекту взяли участь в аудієнції на запрошення Її Величності, Принцеси Маргарети, Берегині Румунської Корони.

Діти із сімей учасників АТО, обдаровані хлопці і дівчата, а також переможці трьох етапів міжнародного соціального проекту «Книга добра» з різних регіонів України під час заходу передали унікальний примірник "Книги Добра" Її Величності, Принцесі Маргареті, Берегині Румунської Корони для зберігання в Королівському музеї.

ЇЇ Величність під час свого виступу привітала учасників проекту із цією надзвичайною ініціативою, що вийшла за межі кордонів України та надає нам усім надію на добре майбутнє. ЇЇ Величність зазначила, що бачити дітей з такою ініціативою для людства-неймовірне натхнення.

«Книга Добра» відтепер зберігатиметься і в Румунії. До цього часу її вже отримали бібліотеки Ватикану, Туреччини, Литви, Латвії, Єстонії та України.


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.