Створення "Kуточку Європейського Союзу"

Понеділок, 24 Червня 2019 Жайворонок Тетяна Анатоліївна Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім.В.О.Лягіна Миколаїв Бібліотеки Бібліотеки
21 травня, під час професійного заходу 16 бібліотек для дітей Миколаївської області отримали шоу-бокси та добірку матеріалів з метою європейської просвіти своїх читачів-дітей на місцях, а також консультацію щодо створення "Kуточку Європейського Союзу" в установах.

Це відбулося завдяки Проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» від Представництва ЄС в Україні. Тепер у бібліотеках будуть оформлені "Kуточки Європейського Союзу" і читачі зможуть більше дізнатися про Європейський Союз.

Усі новини євроклубу "Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім.В.О.Лягіна "
Вівторок, 25 Червня 2019
До святкування дня Європи 24 травня працівники відділу обслуговування читачів дошкільного віку та учнів 1-4 класів Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна провели Європейський couh «Подорож Європейськими країнами» разом з учнями 2-а класу школи №59.
Понеділок, 24 Червня 2019
20 травня в обласну бібліотеку для дітей ім. В. О. Лягіна завітали учні 8 класу школи – інтернату № 4 на євроквест «Ми-українці, ми-європейці».

Більше новин Мереж ЄС
Понеділок, 12 Травня 2025 Іжко Ольга Василівна Євроклуб «Тернопільська обласна бібліотека для дітей» Тернопіль Бібліотеки Бібліотеки
Європейський настрій у нашому Євроклубі "Тернопільська обласна бібліотека для дітей"!
Понеділок, 12 Травня 2025 Іжко Ольга Василівна Євроклуб «Тернопільська обласна бібліотека для дітей» Тернопіль Бібліотеки Бібліотеки
В нашій бібліотеці було по-справжньому цікаво й атмосферно!
Понеділок, 12 Травня 2025 Іжко Ольга Василівна Євроклуб «Тернопільська обласна бібліотека для дітей» Тернопіль Бібліотеки Бібліотеки
Під час заходу діти виконували різні цікаві завдання – шукали з якою країною у них є асоціації побачивши ті чи інші атрибути, вгадували країну за музикою, за описом, за контуром, переглядали світлини різних локацій і де вони знаходяться, створили мапу костюмів Європи.