Новини

10 фактів про країни ЄС, про які мало хто знає

  понеділок, 13 травня 2019 3101

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають в День Європи. Європейський Союз, перш за все, означає об'єднання з іншими країнами. Україна поділяє історію та цінності з державами-членами ЄС, але чи багато ми знаємо про країни ЄС? До дня Європи ми підготували для вас найцікавіші на наш погляд факти про країни ЄС.

1. Італієць Луіджі Беццера винайшов технологію приготування еспресо з метою скоротити час кавової перерви власних співробітників.

2. Влада Швеції виплачує близько 200 дол. школярам, які протягом місяця не пропустили жодного заняття.

3. Найтриваліші оплески всіх часів і народів звучали у віденській опері: глядачі 80 хвилин аплодували Пласідо Домінго. В подяку за це артист вклонився більше 100 разів.

4. 90% населення Фінляндії довіряють поліції. Це найвищий рівень довіри правоохоронцям в світі.

5. 70% мармуру в світі виробляється в Греції.

6. Рифт Сільфра в Ісландії єдине місце на землі, де можна поплавати між двох континентів, одночасно доторкнувшись до континентальних плит Європи та Північної Америки.

7. Найдовший у Європі міст знаходиться у Португалії. Довжина мосту Васко Да Гами сягає 17 185 м.

8. За кількістю об'єктів, що охороняються ЮНЕСКО, Болгарія займає третє місце у світі після Греції та Італії.

9. У континентальній Європі автомобілі дотримуються правостороннього руху. Однак у Парижі є одна вулиця протяжністю 350 м., де діє лівосторонній рух.

10. Найстаріший у світі ресторан, що досі діє - Casa Botin у Мадриді. Він був відкритий у 1725 році.

А що знаєте про Європу ви? 

Інші новини
  25.04.2019 30
25-го квітня 2019 року в Одеському національному економічному університеті проведено «День кар'єри ЄС», організований Представництвом ЄС в Україні в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних організацій ЄС в Україні». Виконавцем проекту виступає ГО «Фундація "Відкрите суспільство”».
  25.04.2019 113
25 квітня з ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся освітньо-профорієнтаційний захід «День кар’єри ЄС», що проводився в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні».
  23.04.2019 71
23 квітня у Донецькому юридичному інституті криворізька молодь обирала майбутню професію. Захід, організований Представництвом Європейського Союзу в Україні, орієнтований на те, щоб розповісти не тільки про можливості, які надає ЄС, але й про актуальні професії криворізького регіону.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.