4-5 листопада відбудеться «День кар’єри ЄС» у м. Острог

понеділок, 02 листопада 2020
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Острог 4-5 листопада 2020 року. Співорганізаторами події є Національний університет «Острозька академія»

11.30-12.30

Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

  • тенденції на ринку праці, зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок;
  • вплив процесів європейської інтеграції на український бізнес;
  • шляхи адаптації вищої освіти до вимог ринку праці;
  • глобальний освітній простір: перспективи й виклики

 

Модератор: Балашова Оксана, координаторка Інформаційого центру ЄС при НаУОА

Спікери:

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні

Денис Черніков, менеджер проєкту "Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні"

Оксана Ситницька, заступниця мера Острога

Микола Ярощук, президент ТПП у м. Рівне

Олег Крикавський, фахівець в сфері Governnent Relations, працював у Shell, Arcelor Mittal, Раді Європи

Олена Завадська, підприємиця з досвідом створення бізнесу в ЄС

Юлія Харчук, помічниця ректора НаУОА з освітнього менеджменту, кандидатка економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту

Посилання на трансляцію: https://goo.su/2r9T

 

 

 

Тренінги softskills

4 листопада 13.00 -14.00

(подія в Googlemeet: gwv-owpk-hcm)

Міні-тренінг: «Дорога до успіху: 5*10»

Тренери:

Горбачова Наталія, засновниця туристичної компанії «Тайстра Подорожей», чайної – «Тайстра Зілля», директорка туристичної агенції Piligrim.ua в м. Рівне, засновниця проекту «Пригоди на Рівному місці».

Терентьєв Сергій, керівник та  тренер у Фонд Сприяння Лідерству «Стандарт», засновник Християнської альтернативної школи «Світло», раніше - координатор програм спостереження у Громадянській мережі ОПОРА

Стецюк Ольга, керівниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності виконокому Острозької міської ради, членкиня Молодіжної ради Острога, одна з координаторок волонтерського табору «Будуємо Україну Разом» в Острозі, співзасновниця ГО «Центр суспільних перетворень» (випускниця НаУОА).

Гаврилюк Віталій, психотерапевт, тренер, співзасновник психологічної студії Self, в минулому - співвласник інформаційного порталу у м. Рівне.

Кашевська Оксана, підприємниця, співзасновниця кафе «Мила, це я» (єдине рівненське кафе, що отримало «Пальмову гілку»).

 

5 листопада 11.30-12.30

(подія в Googlemeet: niw-wnsd-ckw)

Міні-тренінг: «Психологічні ресурси резилієнсу у досягненні професійного успіху»

Тренерка – Гандзілевська Галина, доктор псих. наук, професор кафедри психології та педагогіки НаУОА, директорка  НЦ «Саногенна педагогіка та психологія», координаторка спеціальності «Початкова освіта», гештальт-консультант, психодраматист, казкотерапевт, наративний і дитячий психолог.

13.00-14.00

(подія в Googlemeet: uff-dexf-pkj)

Міні-тренінг: «Тест-драйв бізнес ідеї»

Тренерка – Пітель Вікторія, сертифікований коуч, бізнес-тренер, експерт з моделювання бізнесу.

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Острог: Оксана Балашова, 0971863847 oksana.balashova@oa.edu.ua

  

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у 15 містах України протягом останніх чотирьох років.  Це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС та інші учасники обговорюють впровадження стандартів і практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

←  Попередня
01.11.2020
1 листопада – особливий день: це дата заснування Євросоюзу, адже у 1993 році набув чинності Маастрихтський договір. Отже, ТОП цікавих фактів про ЄС та відносини з Україною.
Наступна  →
03.11.2020
Глобальні зміни на ринку праці та освіти призводять до трансформації ролі університетів – вони стають майданчиками, де зустрічаються робітники та роботодавці.