“ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ ЄВРОПУ ЗА СТО ХВИЛИН”

Представництво ЄС в Україні люб’язно запрошує молодих українців – школярів 7-13 років на публічний захід «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин».

Публічна подія відбудеться в м. Сєвєродонецьку 6 червня 2019 року в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».

Захід має на меті ознайомлення та поширення інформації про Європейський Союз та європейську інтеграцію України серед молодих українців.

Що?

Інтерактивний публічний захід для школярів (7-13 років) «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин»

Де?

М. Сєвєродонецьк , вул. Курчатова, 17, Сєвєродонецька міська бібліотека для юнацтва ім. Й. Курлата

Коли?

6 червня 2019

Тривалість?

09.30-12.00

Учасники тренінгу

Учасники заходу за 100 хвилин зможуть як перевірити свої знання щодо ЄС, так і отримати інформацію про те, як створювався ЄС, звідки походить назва Європа, згадати географію, історію, культуру і навіть кухню Європи, вивчити фрази різними європейськими мовами.

Проект «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» допомагає обласним бібліотекам для дітей і юнацтва, районним бібліотекам та бібліотекам в ОТГ України отримати інформаційні матеріали та публікації Представництва ЄС в Україні; стати учасниками тренінгів з питань ЄС; отримати підтримку у проведенні тематичних публічних заходів у бібліотеках та громаді.

За подальшою інформацією прохання звертатися:

Представництво ЄС в Україні. Відділ преси та інформації: Вікторія Давидова, Victoria.DAVYDOVA@eeas.europa.eu

Партнер проекту, ГО «Молодіжна Альтернатива», Кудіна Людмила: e-mail youth.alternative.ua@gmail.com, тел. (097) 280 8488

Захід «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин» — це публічна подія

Відео та фото, що будуть зняті під час заходу, можуть використовуватись Представництвом ЄС та Європейською Службою Зовнішньої Діяльності (ЄСЗД) з комунікаційною метою на нашому веб-сайті, у соціальних мережах та публікаціях про подію.  

 


Iнші сценарії заходів
Представництво ЄС в Україні запрошує старшокласників (школярів від 16 до 17 років) на публічний захід – «Живі історії - освіта та навчання молодих українців за європейськими програмами».
Ігор мало не буває. Запрошуємо Вас ознайомитися із сценарієм інтелектуальної гри на європейську тематику «Що? ДЕ? Коли? В ЄС». Гра розрахована на школярів 14-15 років.
23 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для школярів Черкащини інтерактивний квест «Подорож Європою». Захід відбувся в Черкаській обласній бібліотеці для дітей.