Інтерактивний захід для дітей - краєзнавчий квест “Подорож Європою”

Представництво ЄС в Україні запрошує школярів від 12 до 14 років на публічний захід – інтелектуальний брейн ринг.

Подія відбудеться в м. Черкасах 23 вересня 2019 року в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» і має на меті ознайомлення та поширення інформації про Європейський Союз та європейську інтеграцію України серед молоді.

Що?

Інтерактивний публічний захід для школярів (12-14 років) краєзнавчий квест «Подорож Європою»

Де?

Черкаська обласна бібліотека для дітей, м. Черкаси, вул. Святотроїцька, 24

Коли?

23 вересня 2019

Тривалість?

13.00-15.00

Учасники тренінгу

Школярі віком від 12 до 14 років.

Учасники заходу зможуть у інтерактивний спосіб перевірити та розширити  свої знання про Європейський Союз, географію, історію, культуру, традиції європейських країн.

Проект «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» допомагає обласним бібліотекам для дітей і юнацтва, районним бібліотекам та бібліотекам в ОТГ України отримати інформаційні матеріали та публікації Представництва ЄС в Україні; стати учасниками тренінгів з питань ЄС; отримати підтримку у проведенні тематичних публічних заходів у бібліотеках та громаді.

За подальшою інформацією прохання звертатися:

Представництво ЄС в Україні. Відділ преси та інформації: Вікторія Давидова, Victoria.DAVYDOVA@eeas.europa.eu

Партнер проекту, ГО «Молодіжна Альтернатива», Кудіна Людмила: e-mail youth.alternative.ua@gmail.com, тел. (097) 280 8488

Захід «Подорож Європою» — це публічна подія

Відео та фото, що будуть зняті під час заходу, можуть використовуватись Представництвом ЄС та Європейською Службою Зовнішньої Діяльності (ЄСЗД) з комунікаційною метою на нашому веб-сайті, у соціальних мережах та публікаціях про подію.  


Iнші сценарії заходів
В рамках проекту для бібліотек «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» хочемо поділитися ще одним сценарієм брейн-рингу. Цільова група - підлітки 13-14 років.
Представництво ЄС в Україні запрошує старшокласників (школярів від 16 до 17 років) на публічний захід – «Живі історії - освіта та навчання молодих українців за європейськими програмами».
Ігор мало не буває. Запрошуємо Вас ознайомитися із сценарієм інтелектуальної гри на європейську тематику «Що? ДЕ? Коли? В ЄС». Гра розрахована на школярів 14-15 років.